Nejlevnější jarní letenky na řecký ostrov Korfu – z Bratislavy a Vídně
22.3.2023

Nejlevnější jarní letenky na řecký ostrov Korfu – z Bratislavy a Vídně

od 642

O této nabídce

Nejlevnější jarní letenky na řecký ostrov Korfu pořídíte v rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair. K dispozici jsou cestovatelům letenky s odletem z Bratislavy, odkud se létá 3× týdně (středa, pátek, neděle), nebo sousední Vídně – taktéž tři lety týdně (úterý, čtvrtek a sobota). Zpáteční letenky na Korfu pořídíte za ceny kolem jedné tisícikoruny na mnoho jarních termínů od konce března až do května letošního roku.

Ty vůbec nejlevnější, z Bratislavy na Korfu za 642 Kč, na vás čekají hned zkraje letního letového řádu v termínu do 29. do 31. března (krátká otočka na dva celé dny). Mimořádně zajímavou možností je také vyrazit na řeckou Kerkyru přes velikonoční svátky, tzn. v termínu od 7. do 13. dubna (na téměř týdenní výlet si vystačíte se dvěmi dny dovolené) za 1 296 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz objevovat jarní Korfu

Korfu, Corfu, Smaragdový ostrov, Kerkyra… mnoho názvů pro jeden a ten samý řecký ostrov Jónského moře, a úžasné místo k poznávání. Z pohlednic nebo katalogů cestovních kanceláří určitě znáte božskou pláž Paleokastritsu a historickou část hlavního města, o čem jste možná ale neslyšeli je výtečná chuť místních ryb zalitých v bohaté rajčatové omáčce, vůně čerstvě upečné tyropity a ty úchvatné východy a západy slunce nad tak trochu divokou a nepopiratelně fotogenickou krajinou. Půjčte si auto a poznejte korfské vnitrozemí, odpočívejte dlouhá odpoledne pod spalujícím jižanským sluncem, koupejte se v azurových vodách a dny zakončujte se skleničkou vína na hotelové terase. Korfu budete opouštět jen s těžkým srdcem!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy na Korfu za 642 Kč

Nejlevnější jarní letenky na řecký ostrov Korfu – z Bratislavy a Vídně


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)