Na zimní víkendy do rumunské Transylvánie – z Vídně do Sibiu
7.1.2023

Na zimní víkendy do rumunské Transylvánie – z Vídně do Sibiu

385

O této nabídce

Pouze do konce zimního letového řádu počítá Ryanair s provozem pravidelné linky z Vídně do rumunského města Sibiu. Využijte proto jedné z posledních možností ulovit extrémně levné letenky do rumunské Transylvánie. Vzhledem ke dvojici týdenních rotací, které přidají na páteční večer a nedělní odpoledne, se výlet do Sibiu jeví jako ideální víkendové zpestření zimních měsíců. Zpáteční letenky z Vídně do Sibiu ulovíte v rezervačním systému aerolinky za 385 Kč, přičemž za tuto cenu jsou dostupné lednové termíny. Během února a března vás letenky vyjdou na 720 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Rumunska

Cestování do Rumunska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Rumunsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Transylvánie

Budí zvědavost, strach i úžas zároveň! Transylvánie vás bude fascinovat. Při návštěvě hradu Bran, který ve slavném románu obýval hrabě Drákula. Překrásným zámkem Peleş s posuvným stropem odkrývajícím hvězdnou oblohu. Sighişoarou – jedinečným sídlem zapsaným v UNESCO, kde se před staletími zastavil čas. Touláním mezi dřevěnými větrnými mlýny ve skanzenu kousek od Sibiu – klenotu mezi Transylvánskými městy. Opevněným kostelem v Saschizu. Výhledem, co se nikdy neokouká, cestou k ledovcovému jezeru Bâlea. Překvapenými výrazy místních na návsi v Apoldu, kde by turistu pohledali. A úchvatnou, nedotčenou přírodou střeženou hladovými vlky a medvědy! Svou nespoutaností, která dříve či později dostane každého dobrodruha!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Sibiu za 385 Kč

Na zimní víkendy do rumunské Transylvánie – z Vídně do Sibiu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)