Na zimní Island – z Vídně, Katowic či Wroclawi (vč. Vánoc)
22.11.2022

Na zimní Island – z Vídně, Katowic či Wroclawi (vč. Vánoc)

od 912

O této nabídce

Levné letenky na Island jsou tradičně doménou nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Vždy, když jejich ceny spadnou k hranici jedné tisícikoruny, je důvod o přemýšlení o cestě na Island, který vám učaruje tak, že se na „ostrov ohně a ledu“ budete pokaždé rádi vracet. V rámci druhého dne právě probíhajícího „Cyber weeku“ nabízí maďarská aerolinka 15% slevu na vybrané lety do konce ledna, což lehce zlevní i právě letenky na Island!

Čeští cestovatelé mohou vybírat z nabídku odletů z Vídně či polských měst Wroclaw a Katowice. Nejlevnější zpáteční letenky na Island pořídíte za 912 Kč (cena je validní tradičně pro členy WDC, ostatní zaplatí cca 13 stokorun). Dostupná je pestrá paleta termínů, zejména v lednu příštího roku. Velmi atraktivní jsou také termíny přes vánoční svátky (odlety zejména z Wroclawi).

Podmínky pro cestování

Cesta na Island

Cestování na Island je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Islandu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budete absolutní pány svého času. Mrkněte se do naší autopůjčovny, která vám odhalí konkrétní nabídku přesně ve vašem termínu. Využít můžete i služeb lokálních půjčoven jako „Lotus Car Rental“ nebo „Geysir“.

Případně spojte spaní s pronájmem auta do jedné položky a půjčte si rovnou campervan. Skvělé zkušenosti máme s Go Campers a KuKu Campers.

Náhled letenky z Katowic na Island za 912 Kč
Na zimní Island – z Vídně, Katowic či Wroclawi (vč. Vánoc)
Náhled letenky z Vídně na Island za 1 299 Kč

Na zimní Island – z Vídně, Katowic či Wroclawi (vč. Vánoc)


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Vídeň (VIE)

Letiště Vratislav (WRO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)