Na trip po Severní Makedonii – z Vídně
3.3.2020

Na trip po Severní Makedonii – z Vídně

509

O této nabídce

Objevte nádhernou přírodu Balkánu a vydejte se na trip po Severní Makedonii. Během dubna a května pořídíte akční kombinaci letenek z Vídně k jezeru Ohrid a zpět ze Skopje za 509 Kč. Jedná se o lety s aerolinkou Wizz Air a jak je již známo, na nejlepší cenu dosáhnou pouze cestovatelé s věrnostním programem Wizz Discount Club. Pokud letíte alespoň ve dvou osobách, členství se určitě vyplatí. Wizz Air neprodává tzv. open jaw cesty a tak letenky kupujte jednosměrně ve pořadí Vídeň – Ohrid a Skopje – Bratislava (lze koupit i obráceně, ale v návaznosti na časy letů to lépe vychází takto).

Pozor: při zpáteční cestě v termínech od 22. dubna do 1. května sice budete kupovat zpáteční letenku jako Skopje – Bratislava, nicméně kvůli plánované opravě  přistávacích drah na letišti M. R. Štefánika reálně přistanete ve Vídni, kam budou lety dočasně přesměrovány

Vysoko položená zem, vrcholky pokryté bílou peřinou, mezi nimi průzračná jezera a opuštěné kláštery s magickým duchem. O Makedonii se v dějepisu učil každý, ale jen málokdo se do téhle úchvatné země vydá. Proto je plná dosud neobjevených tajemství a nádherných výhledů, které tu jsou jen a pouze pro vás. Objevujte panenskou přírodu i historická města, město Ohrid hraje veselou hudbou a Skopje je zase nesmírně bohaté na památky. Přes vodu řeky Vardar tady na sebe hledí pravoslavné kostely a mešity s vysokými minarety, v naprostém míru a souznění.

  • Rezervujte: přímo přes web aerolinky 
  • Zavazadla: malé příruční zavazadlo o max. velikosti 40 x 25 x 20 cm
  • Dostupnost: duben – květen
  • Termíny:
    • 20. duben – 24. duben 509 Kč (761 Kč bez WDC)
    • 27. duben – 29. duben 509 Kč (761 Kč bez WDC)
    • 8. květen –  13. květen 509 Kč (761 Kč bez WDC) -> již s návratem do Bratislavy

Ubytování

Ubytování v Severní Makedonii lehce sehnat za rozumný peníz přes Booking, AirBnB nebo Accorhotel. Z naší zkušenosti doporučujeme v Ohridu ubytování v Villa & Winery Mal Sveti Kliment za 525 Kč/os./noc a ve Skopji v Ibis Hotel City Center za 760 Kč/os./noc.

Cestování po Severní Makedonii

K přesunu z Ohridu do Skopje rozhodně doporučujeme vypůjčení auta. Cestou se tak můžete zastavit, kde vás napadne a nekoukat na okolní horské masivy jen z oken autobusů. Své auto naleznete v naší autopůjčovně. Pokud ovšem nedisponujete řidičským průkazem, mezi městy funguje poměrně rozsáhlá síť příměstských autobusů.

Náhled letenek z Vídně do Ohridu a ze Skopje do Vídně (Bratislavy) 509 Kč

Při zpáteční cestě v termínech od 22. dubna do 1. května sice budete kupovat zpáteční letenku jako Skopje – Bratislava, nicméně kvůli plánované opravě  přistávacích drah na letišti M. R. Štefánika reálně přistanete ve Vídni, kam budou lety dočasně přesměrovány.

Na trip po Severní Makedonii - z Vídně

Na trip po Severní Makedonii - z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)