Na Tchaj-wan v business class – letenky od Turkish Airlines z Budapešti
4.9.2023

Na Tchaj-wan v business class – letenky od Turkish Airlines z Budapešti

37 290

O této nabídce

Opět pro vás máme zajímavý tip na letenky v prémiové cestovní třídě neboli business class. Po plejádě nabídek od Saudie či EgyptAiru vás dnes upozorníme na skvělou možnosti zaletět si do světa na křídlech jedná z nejlépe hodnocených aerolinek, a to Turkish Airlines. V jejím rezervačním systému aktuálně pořídíte zpáteční letenky na Tchaj-wan v business class s odletem z Budapešti (BUD) za 37 290 Kč.

Vnitrokontinentální segmenty mezi Budapeští a Istanbulem (IST) absolvujete na palubě Airbusů A321, které ovšem disponují seatmapou 2+2 – tj. žádná vyblokovaná prostřední sedačka, nýbrž regulérní „business class úprava“ přední části kabiny. Dálkové lety (11/12 hodin dle směru cesty) si poté naplno užijete uvnitř moderních Boeingů 787-9 Dreamliner. V tureckém hlavním městě vás v obou směrech čekají klidné přestupy, během nichž samozřejmě využijete služeb tamějších salonků. Termínů je k dispozici dostatek od letošního listopadu až do léta 2024 – vč. třeba Velikonočních svátků nebo státních svátků v květnu.

Veškeré informace o mezinárodním letišti v Tchaj-peji (TPE), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

Co vám letenky v „business class“ nabídnou?

  • štědrý zavazadlový limit = odbavené zavazadlo á 40 kg/ks
  • plně polohovatelné sedačky na dálkovém letu (moderní Boeing 787-9 Dreamliner) z Istanbulu na Tchaj-wan a zpět
  • prvotřídní catering během letu
  • možnost navštívit letištní salonky v Budapešti, Istanbulu i Tchaj-peji
  • prioritní odbavení + nástup / výstup z letadla

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesty na Tchaj-wan

Na Tchaj-wan se můžete vydat již zcela bez omezení. Žádné testy, ani certifikáty, ani formuláře. Aktuální informace a opatření naleznete v našem článku „Koronavirus na Tchaj-wanu“.

Náhled letenky z Budapešti do Tchaj-peje v business class za 37 290 Kč

Na Tchaj-wan v business class – letenky od Turkish Airlines z Budapešti


Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Tchaj-pej Taoyuan (TPE)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)