Na skok či prodloužené víkendy do Budapešti z Prahy
4.8.2023

Na skok či prodloužené víkendy do Budapešti z Prahy

od 978

O této nabídce

Navštivte malebnou Budapešť během letních a podzimních prodloužených víkendů. Aerolinka Ryanair nabízí zpáteční letenky do Budapešti z Prahy po celý srpen, září a říjen za fajn cenu. Nejlevnější termín za 978 Kč ulovíte například s odletem 4. a návratem 6. září, levně pořídíte také letenky na prodloužené víkendy. Prozkoumejte zákoutí hlavního města Maďarska, ze kterého se vám nebude chtít domů.

V ceně nejlevnějšího tarifu máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Náročnější cestovatelé si přikoupí větší příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm v rámci služby Priority od 588 Kč v jednom směru a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 407 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na skok nebo prodloužený víkend do Budapešti

S kouzlem naší matičky Prahy a přesto tak odlišná. Taková je maďarská metropole Budapešť, „perla Dunaje“. Projíždí jí nejstarší metro evropského kontinentu a celé město je pak přehlídkou krásné architektury, od té z dob Římanů, přes úchvatné baroko, až po neoklasicistní stavby. Navštivte budínský Hradní vrch, žasněte nad monumentální budovou parlamentu a bazilikou svatého Štěpána. Budapešť byla vystavěna na „bublajícím podloží“ a oplývá tak bohatstvím termálních pramenů a nádherně zdobených lázní. Smočte svá těla v uvolňujících vodách koupele Rudas nebo novogotických Széchenyi. Nezapomeňte ochutnat výbornou maďarskou kuchyni a sladké, dezertní víno králů z vinařské oblasti Tokaj.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Maďarska

Cestování do Maďarska je úplně volné, nepotřebujete očkování, test ani formulář. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Maďarsku“.

Náhled letenky z Prahy do Budapešti za 978 Kč
Na skok či prodloužené víkendy do Budapešti z Prahy

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)