Na řeckou Krétu: jarní Heráklion nebo Chania z Vídně
12.3.2023

Na řeckou Krétu: jarní Heráklion nebo Chania z Vídně

1 182

O této nabídce

Jarní výlet na řeckou Krétu rozhodně nebude krokem vedle. Levné letenky, příjemné počasí (vyhnete se spalujícím letním vedrům) a skvělé řecká kuchyně. Levné letenky na Krétu pořídíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair. Při odletech z Vídně můžete vybírat ze dvou cílových destinací na ostrově, a to hlavního města Heráklion nebo Chanie v západní části ostrova. Zpáteční letenky z Vídně na Krétu ulovíte od 1 182 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Jarní výlet na Krétu

Kréta je ostrovem, jenž beze zbytku uspokojí vašeho cestovatelského ducha! Plážemi Falassarna, Balos, Elafonissi s bílým pískem a azurovým mořem. Slavnými minojskými paláci Knóssos, Faistos, Kató Zakros, s dotykem dávné historie. Nádhernými kaňony Samaria, Kampos, Kilada tou Nekron jako stvořenými pro lehký treking a odpočinek pod platany. Jeskyní, kde se narodil sám Zeus! Pevností Kules v Heraklionu, slavnými trhy v Rethymnu, kostelem San Salvador v Chanii. Chochlí buburistí – pečenými šneky s cibulí a rajčatovou omáčkou, salátem z jiker mořských ježků nebo kuneláki – králíkem, který se tu upravuje na tisíce způsobů! Nespočet zážitků na jediném ostrově – přesně taková je Kréta!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Šikovným a užitečným pomocníkem při trávení dovolené na Krétě bude vlastní auťák. Maximální flexibilita a dostupnost všech zákoutí ostrova vám umožní si výlet užít dosyta. Podívejte se na nabídku do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě. Týdenní pronájem auťáku v jarních měsících vyjde do 2 tisíc Kč.

Náhled letenky z Vídně do Heraklionu za 1 182 Kč

Na řeckou Krétu: jarní Heráklion nebo Chania z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)