Na prodloužený víkend z Prahy do Rigy
30.3.2022

Na prodloužený víkend z Prahy do Rigy

896

O této nabídce

Již v pátek 1. dubna ruší všechny vstupní podmínky spojené s „dobou Covidovou“ také Lotyšsko! Využijte této příjemné novinky z Pobaltí a naplánujte si výlet na prodloužený víkend do tamějšího hlavního města. Zpáteční letenky z Prahy do Rigy ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair od 896 Kč. V cenových hladinách jen nepatrně překračujících hranici jedné tisícikoruny je poté k mání relativně dostatek termínů od dubna do června. Trasa z Prahy do Rigy je obsluhována 3× týdně (úterý, čtvrtky a soboty), přičemž ideálně vyjdou zejména výlety s odletem ve čtvrtek ráno a návratem v sobotu pozdě večer.

Podmínky pro cestování

Cesta do Lotyšska

Cestování do Lotyšska je bude od pátku 1. dubna 2022 „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Lotyšsku“.

Návraty domů

Od 18. března 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky.

  • Návraty ze zemí EU+ : bez „COVID byrokracie“
  • Návraty z ostatních zemí:
    • cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář;
    • ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test před cestou & příjezdový formulář + podstoupit kontrolní test po návratu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužené víkend do Lotyšska

Tíhne vaše srdce ke zdobné secesi? Pak není lepší místo než lotyšská Riga. Procházejte se ulicemi a nechte se unášet všemi těmi přírodními motivy kroutícími se kolem oken a vstupních portálů, polonahými bohyněmi a jejich rozpuštěnými vlasy, precizně vytesanými do kamene. Obdivujte kresby a malby secesního muzea. Nezapomeňte ale ani na přírodu téhle pobaltské země, pobřeží Jūrmala, doslova pobřeží, je lemováno bílými písky a průzračnou vodou ledově studeného moře. Malebná krajina podél řeky Gauja je zdobena rozeklanými skalisky a prorůstá černými lesy, za zpěvu ptáčků jí vedou nádherné procházky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Rigy za 896 Kč

Na prodloužený víkend z Prahy do Rigy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)