Na prodloužený víkend z Prahy do Marseille
2.10.2020

Na prodloužený víkend z Prahy do Marseille

800

O této nabídce

V rezervačním systému irské nízkonákladové aerolinky Ryanair ulovíte levné letenky do francouzského města Marseille. Ceny zpátečních letenek z Prahy do Marseille na říjnové a listopadové prodloužené víkendy začínají na 800 Kč. Za tuto cenovku si můžete na jih Francie zaletět již nadcházející víkend (od pátku do pondělí). Během listopadu se pak do regionu Provence dostanete v prakticky libovolném termínu za 1 198 Kč. A pokud vás samotné Marseille omrzí, vypravte se do nedalekých historických měst Nimes či Avignon zapsaných na Seznamu světového dědictví UNESCO. Případně směrem východním na Azurové pobřeží, třeba až do Nice. Jednosměrné jízdenky např. do Nimes i Nice pořídíte u Flixbusu za ceny pohybující se kolem dvou stokorun.

Ryanair prodloužil období, během něhož neúčtuje poplatek za změnu letenky, i na říjen a listopad. V případě jakýchkoliv cestovních komplikací, tak můžete letenku (až 7 dní před odletem) zdarma změnit – termín (až do března 2021) i destinaci. Doplácet budete jen případný rozdíl v ceně. Více o možnostech změn se dočtete tomto našem článku.

Marseille

Nejstarší francouzské město, srdce Provence s Notre Dame i Madonou s Ježíškem shlížející z Garde – nejvyššího místa Marseille, která vás pošle do Musée d’Histoire de Marseille, kde se dozvíte vše, co pak ověříte v praxi – procházkou po Vieux Port – starém přístavu, kde to žije, skvěle se tu jí i pije, až k pevnostem svatého Jana a Mikuláše. Nasát aroma města, radí Madona v Košíku – čtvrti Le Panier, kde to voní po doutnících, anýzu z pastisu a pěkně se tu bloudí v romantických zákoutích. Sportovcům nabídne obří fotbalový Stade Vélodrome a ostatním oddych na některé z přilehlých pláží. Užijte si Marseille, když právě tepe pro vás!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti  Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: říjen & listopad 2020
 • Příkladové termíny:
  • 9. – 12. 10. za 800 Kč
  • 16. – 19. 10. za 1 915 Kč
  • 23. – 26. 10. za 1 526 Kč
  • 6. – 9. 11. za 1 198 Kč
  • 13. – 16. 11. za 1 198 Kč
  • 20. – 23. 11. za 1 198 Kč
  • 27. – 30. 11. za 1 198 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Marseille se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat a sledovat vývoj epidemiologické situace, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximální flexibilitu a volnost pro poznávání všech krás regionu Provence získáte jen s vlastním auťákem. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a vyberte si svého favorita.

Náhled letenky z Prahy do Marseille za 800 Kč

Na prodloužený víkend z Prahy do Marseille


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)