Na prodloužený víkend do rumunské Transylvánie – z Vídně
6.4.2022

Na prodloužený víkend do rumunské Transylvánie – z Vídně

390

O této nabídce

Na pohodový prodloužený víkend se prakticky kdykoliv během května a června můžete vypravit do rumunské Transylvánie! Zpáteční letenky z Vídně do města Sibiu ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za skvělou cenu 390 Kč! Termínů je dostupné velké množství a je pouze na vás, který prodloužený víkend v květnu či června k poznávání krás rumunské přírody využijete. Odlety z Vídně jsou naplánovány na čtvrteční poledne, zatímco návraty tamtéž na nedělní odpoledne. A to nejlepší na konec: do Rumunska se cestuje „jako dřív“ bez jakékoliv extra byrokracie!

Náš tip: Letenky nemusíte bookovat jen na prodloužené víkendy. Zejména pokud se rozhodnete pro pěší tůru ve Fagarašských horách, uteče týden v Rumunska jako voda…

Podmínky pro cestování

Cesta do Rumunska

Cestování do Rumunska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Rumunsku“.

Návraty domů

Od 18. března 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky.

  • Návraty ze zemí EU+ : bez „COVID byrokracie“
  • Návraty z ostatních zemí:
    • cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář;
    • ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test před cestou & příjezdový formulář + podstoupit kontrolní test po návratu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za krásami Transylvánie

Budí zvědavost, strach i úžas zároveň! Transylvánie vás bude fascinovat. Při návštěvě hradu Bran, který ve slavném románu obýval hrabě Drákula. Překrásným zámkem Peleş s posuvným stropem odkrývajícím hvězdnou oblohu. Sighişoarou – jedinečným sídlem zapsaným v UNESCO, kde se před staletími zastavil čas. Touláním mezi dřevěnými větrnými mlýny ve skanzenu kousek od Sibiu – klenotu mezi Transylvánskými městy. Opevněným kostelem v Saschizu. Výhledem, co se nikdy neokouká, cestou k ledovcovému jezeru Bâlea. Překvapenými výrazy místních na návsi v Apoldu, kde by turistu pohledali. A úchvatnou, nedotčenou přírodou střeženou hladovými vlky a medvědy! Svou nespoutaností, která dříve či později dostane každého dobrodruha!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání rumunské Transylvánie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Pronájem malého vozu vás v příkladovém termínu vyjde na cca 800 Kč / den.

Náhled letenky z Vídně do Sibiu za 390 Kč
Na prodloužený víkend do rumunské Transylvánie – z Vídně

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)