Na prodloužený víkend do Bulharska: Varna z Prahy
22.9.2020

Na prodloužený víkend do Bulharska: Varna z Prahy

628

O této nabídce

Bez cestovatelských komplikací (testování či karanténa) mohou čeští občané vyrazit i do Bulharska. A to konkrétně na pobřeží Černého moře do letoviska Varna. Zpáteční letenky z Prahy do Varny pořídíte v rezervačním systému maďarské aerolinky Wizz Air za 628 Kč. Vzhledem k rotaci linky 2× týdně (pondělí a pátek) můžete levných letenek využít k výletu do Bulharska na prodloužený víkend. Na nejnižší ceny tradičně dosáhnou členové Wizz Air Discount Clubu, ostatní si budou muset pár stovek připlatit. Poletíte-li však do Bulharska ve dvojici, členství se vám bude rentovat již při této první cestě (+ při dalších během následujícího roku od zakoupení).

Varna a okolí

Letíte do Varny? Tohle město vás jistojistě překvapí a jeho okolí jakbysmet! Varna má totiž Asparouhov – nejdelší most v zemi, a taky největší přístav v zemi. Starověké lázně Odessos – nejzachovalejší římskou památku v Bulharsku. A taky Zlato Varny – nejstarší zlatý poklad na světě objevený v roce 1972, ohromující katedrálu Nanebevzetí Panny Marie a kostel sv. Athanasia ze 13. století. Anebo se pusťte za hranice města, ať spatříte červené skály mysu Kaliakra tyčícího se vysoko nad tryskově zbarveným mořem a projdete branou, která tu zbyla po pevnosti Tirisis. Neprohloupíte, vydáte-li se do starého města Balčik vybudovaného na pískovcových terasách ze zářícího bílého kamene a navštívíte tu orientální letohrádek rumunské královny Marie nebo francouzský park s neuvěřitelně bohatou botanickou zahradou. A pláže Zlatých písků či Čajky? To je přece klasika, kterou nelze při kroužení kolem Varny vynechat!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 2. – 5. 10. za 1 028 Kč (bez WDC za 1 548 Kč)
  • 9. – 12. 10. za 1 298 Kč (bez WDC za 1 818 Kč)
  • 16. – 19. 10. za 628 Kč (bez WDC za 1 148 Kč)
  • 23. – 27. 10. za 628 Kč (bez WDC za 1 148 Kč)

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo ve Varně či jejím okolí se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat a sledovat vývoj epidemiologické situace, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud byste celý pobyt neradi trávili jen ve Varně a jejím přilehlém okolí, půjčte si vlastní káru! S ní bude poznávání pobřeží Černého moře hračka. Širokou nabídku vozů hledejte v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy do Varny za 628 Kč

Na prodloužený víkend do Bulharska: Varna z Prahy

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)