Na prodloužené víkendy z Prahy do francouzského Nantes
6.7.2024

Na prodloužené víkendy z Prahy do francouzského Nantes

od 980

O této nabídce

Britská nízkonákladová aerolinky easyJet s příchodem zimního letového řádu rozlétá z Prahy celkem šest nových linek (viz náš magazínový článek). Jednou z nich je i spojení do francouzského města Nantes ležícího na řece Loiře v západní části země. Dopravce na svých nových linkách s cílem v Francii aktuálně nabízí letenky za akční ceny. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Nantes (NTE) díky tomu pořídíš od 980 Kč, a to např. v termínu od 16. do 18. listopadu. Ceny výletů na další prodloužené víkendy se pohybují v rozmezí od tisícikoruny do patnácti stokorun. Odlety z České republiky připadají na sobotní dopoledne, zatímco návraty na pondělí odpoledne.

Veškeré informace o letišti v Nantes (NTE), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, nalezneš v našem průvodci.

 • Rezervuj: přímo přes stránky dopravce easyJet
 • Zavazadla: příruční s max. rozměry 45 × 36 × 20 cm
 • Dostupnost: listopad 2023 – březen 2024
 • Příkladové termíny:
  • 9. – 11. 11. za 1 060 Kč
  • 16. – 18. 11. za 980 Kč
  • 23. – 25. 11. za 1 035 Kč
  • 14. – 16. 12. za 1 490 Kč
  • 11. – 13. 1. za 1 410 Kč
  • 8. – 10. 2. za 1 275 Kč

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na prodloužený víkend do Nantes

Vyhlášená francouzská kuchyně, světoznámé i dosud nedoceněné umění, krásná nábřeží podél řeky Loiry a jen minimum turistů – to je francouzské město Nantes. Navštivte jej milujete-li francouzskou eleganci, lehká suchá bílá vína, jako třeba lokální  Muscadet de Sévre et Maine, toulání se křivolakými uličkami a vysedávání v kavárnách. Povyšte vaši návštěvu na další úroveň exkurzí do zámku Chateau des ducs de Bretagne, nákupem na nedělních blešácích a projížďkou podél Loiry na zapůjčeném kole. Téměř povinnou zastávkou je také až surrealistická pohybující se socha slona v nadživotní velikosti před muzeem Machines de l’lle, které samo o sobě stojí za jedno odpoledne.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Nantes za 980 Kč

Na prodloužené víkendy z Prahy do francouzského Nantes


Bude se hodit

Letiště Nantes (NTE)

Letiště Praha (PRG)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)