Na prodloužené víkendy z Prahy do Budapešti v květnu a červnu
20.4.2022

Na prodloužené víkendy z Prahy do Budapešti v květnu a červnu

858

O této nabídce

Vyrazili byste během nadcházejících týdnů někam na prodloužený víkend, ale zároveň nechcete cestovat příliš daleko? Pak zvolte maďarskou Budapešť. Na křídlech nízkonákladové aerolinky Ryanair se do metropole na Dunaji dostanete takřka za cenu vlakových jízdenek. Ideální prodloužené víkendy si poskládáte s odletem v sobotu v poledne (pozor, druhý let je vypravován tentýž den navečer) a návratem v pondělí večer (alternativně v úterý odpoledne). Nejlevnější letenky z Prahy do Budapešti pořídíte v rezervačním systému aerolinky za 858 Kč v termínu od 11. do 14. června. Za ceny pohybující se do 15 stokorun potom pořídíte letenky prakticky na jakýkoliv prodloužený víkend během května i června.

Podmínky pro cestování

Cesta do Maďarska

Cestování do Maďarska je už „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Maďarsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužený víkend do Budapešti

S kouzlem naší matičky Prahy a přesto tak odlišná. Taková je maďarská metropole Budapešť, „perla Dunaje“. Projíždí jí nejstarší metro evropského kontinentu a celé město je pak přehlídkou krásné architektury, od té z dob Římanů, přes úchvatné baroko, až po neoklasicistní stavby. Navštivte budínský Hradní vrch, žasněte nad monumentální budovou parlamentu a bazilikou svatého Štěpána. Budapešť byla vystavěna na „bublajícím podloží“ a oplývá tak bohatstvím termálních pramenů a nádherně zdobených lázní. Smočte svá těla v uvolňujících vodách koupele Rudas nebo novogotických Széchenyi. Nezapomeňte ochutnat výbornou maďarskou kuchyni a sladké, dezertní víno králů z vinařské oblasti Tokaj.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Budapešti za 858 Kč

Na prodloužené víkendy z Prahy do Budapešti v květnu a červnu


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)