Na Nový Zéland: akční letenky z Budapešti do Aucklandu
9.6.2023

Na Nový Zéland: akční letenky z Budapešti do Aucklandu

16 437

O této nabídce

Akční letenky na Nový Zéland se v posledních měsících téměř neobjevují. Velmi příjemnou změnou je proto současná nabídka letecké společnosti China Eastern Airlines, v u níž momentálně ulovíte zpáteční letenky z Budapešti na Nový Zéland za skvělou cenu 16 437 Kč! Cílová destinace u protinožců se nachází v Aucklandu, na Severním ostrově.

Letenky jsou dostupné na termíny během letošního podzimu (neboli novozélandském začátku léta), přesněji řečeno v listopadu a první polovině prosince. Jejich přehledný výčet naleznete tradičně v našem kalendáři. Základní tarif u čínského dopravce obsahuje štědrý zavazadlový limit, který vás opravňuje odbavit až 2 ks zavazadel (á 23 kg / ks). V obou směrech vás čeká jeden dlouhý přestup v čínské Šanghaji. Jedná se téměř o celodenní layover, díky němuž si ale během dlouhé cesty odpočinete a navíc můžete vyrazit na rychlý exkurz do města – tranzitní víza získáte zdarma.

Podmínky pro cestování

Cesta na Nový Zéland

Cestování na Nový Zéland je již „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si s elektronickou autorizací suplující turistická víza. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete v našem průvodci „Koronavirus na Novém Zélandu“.

Transfer přes Čínu

Kvůli routingu vedoucímu přes pevninskou Čínu je aktuálně nutné disponovat negativním AG testem (ne starším 48 hodin) v obou směrech. Do podzimu ale zbývá spousta času a věříme, že i tato nepříjemnost brzy padne. Turistická víza za účelem tranzitu nejsou potřeba (resp. tranzitní víza obdržíte zdarma po příletu). Více informací o cestování do ČLR naleznete v našem průvodci „Koronavirus v Číně“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Na druhou stranu Země, na Nový Zéland

Krajina Pána prstenů se rozprostírá na mnoha spících vulkánech, je tak nádherná, půvabná a působivá, až to bere dech. S pokorou se vydejte za uměleckými díly Matky přírody, za zelenými kopci a nekončícími plážemi omývanými tyrkysovým oceánem, za písečnými dunami Te Paki a za magickým pánem lesa Tane Mahuta, posvátným stromem. Poctěte svou návštěvou smaragdovou barvu jezírek zdobící krajinu vysoko v horách, při pohledu na oranžový prstenec nořící se z mlhy na Waiotapu neuvěříte vlastnímu zraku. Tohle a ještě mnohem víc najdete na Severním ostrově Nového Zélandu, překrásné zemi u protinožců.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Budapešti na Nový Zéland za 16 437 Kč

Na Nový Zéland: akční letenky z Budapešti do Aucklandu


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

China Eastern Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)