Na Maltu z Prahy od srpna do října
31.7.2023

Na Maltu z Prahy od srpna do října

3 166

O této nabídce

Uleťte na sluncem zalitou Maltu, ať už během hlavní sezóny nebo podzimu. Aerolinka Air Malta nabízí zpáteční letenky na Maltu z Prahy od srpna do října za fajn cenu. Během hlavní sezóny, tj. v srpnu, vás letenka vyjde na 4 030 Kč a od září do října je ulovíte jen za 3 166 Kč. Prozkoumejte maltské památky, průzračné laguny a středověká města například v termínu od 5. do 12. října. 

V ceně letenky máte příruční zavazadlo s max. rozměry 55 × 40 × 25 cm a osobní věc (malý batoh či kabelku). Odbavené zavazadlo do 23 kg si kupte v rámci tarifu „Go Smart“, kdy vás zpáteční letenka o 900 Kč dráž.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Sluncem zalitá Malta vás překvapí a nadchne

Nejmenší stát EU, který má navíc nejméně sladké vody na světě! A přece vás souostroví Malta osprchuje ohromnými zážitky od hlavy až k patě. Když se ocitnete v některé z dominant starobylé Valletty – hlavního města – Katedrále sv. Jana, pojmenovaná po Janu Křtiteli, či paláci Velmistra, nebo odplujete na fantastické pláže ostrova Gozo oblévané tyrkysovým mořem či vstoupíte do jeskyně Kalypso na ostrově Comino, v níž Homér sepisoval Odysseu. Stejně jako když se propadnete do historie návštěvou Hal Saflieni Hypogeum – nejúžasnějšího archeologického naleziště světa nebo navštívíte spící město Mdina, obývané už 4000 let. Samá překvapení na pár km2, taková je Malta!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maltu

Cesty na Maltu jsou zcela bez omezení, nepotřebujete certifikát, test ani formulář. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Maltě“.

Náhled letenky z Prahy na Maltu za 3 166 Kč
Na Maltu z Prahy od srpna do října

Bude se hodit

Letiště Malta (MLA)

Letiště Praha (PRG)

Air Malta

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)