Na Madeiru z Norimberku přímým letem
30.3.2022

Na Madeiru z Norimberku přímým letem

1 477

O této nabídce

Hned dvě parádní linky rozlétal Ryanair v tomto týdnu z německého Norimberku. O možnosti ulovit ultra levné letenky na Azorské ostrovy jste se díky našim tipům nejspíše již dozvěděli. Kromě spojení na ostrov Sao Miguel je v rezervačním systému aerolinky ovšem možné zakoupit také levné letenky na další z ostrovů tzv. Makaronézie – Madeiru. Zpáteční letenky z Norimberku na Madeiru pořídíte ve vybraných jarních termínech za ceny pohybující se kolem 2 tisíc Kč. Ty nejlevnější s odletem již příští týden (od 5. do 12. dubna) dokonce za pouhých 1 477 Kč!

Podmínky pro cestování

Cesta na Madeiru

Cestování na Madeiru je už „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře (ten je pouze dobrovolný).

Kompletní informací o podmínkách cestování a opatření na Madeiře naleznete v našem průvodci „Koronavirus na Madeiře“ nebo na stránkách VisitMadeira.

Návraty domů

Od 18. března 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky.

  • Návraty ze zemí EU+ : bez „COVID byrokracie“
  • Návraty z ostatních zemí:
    • cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář;
    • ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test před cestou & příjezdový formulář + podstoupit kontrolní test po návratu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. S rezervací auťáku bychom ale zatím nikam nespěchali, do podzim času dost.

Náhled letenky z Norimberku do Funchalu za 1 477 Kč

Na Madeiru z Norimberku přímým letem


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)