Na lednové prodloužené víkendy do Madridu – z Vídně
3.12.2022

Na lednové prodloužené víkendy do Madridu – z Vídně

1 093

O této nabídce

Ceny letenek z Prahy do Madridu v poslední době příliš atraktivní nejsou, a proto pokud nemáte daleko letiště ve Vídni, bude výhodnější porozhlédnout se po letenkách do hlavního města Španělska právě odtamtud. Zpáteční letenky z Vídně do Madridu na lednové prodloužené víkendy totiž v rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte za ceny od 1 093 Kč. Trasa je obsluhována každý den, tudíž je zvolení finálních dnů k výletu pouze otázkou vašich preferencí.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na prodloužený víkend do Madridu

Madrid je městem tisíce vášní a tak se i vy nechte vášnivě unést krásou flamenca v jeho ulicích. Se stejnou vášní navštivte toliko diskutované býčí zápasy v Plaza de Toros las Ventas, kopněte do míče na stadionu slavného Real Madrid. Kochejte se krásou královského paláce, zabrnkejte tu na Stadivariho housle, než vás někdo chytí, dotkněte se umění ve fascinujícím muzeu del Prado. Hryzněte do přeslazených churros a zapijte je dokonalou čokoládou v Chocolateria San Gines. Spočítejte všechny balkóny na Plaza Mayor a vášnivě odpočívejte v parku Retiro, který bude vášnivou oázou klidu po rušném dni v tepajícím Madridu!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Madridu za 1 093 Kč

Na lednové prodloužené víkendy do Madridu – z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)