Na jaře z Vídně na Seychely
3.3.2022

Na jaře z Vídně na Seychely

14 141

O této nabídce

Během jara vyrazte do Indického oceánu na exotické Seychely. Zpáteční letenku z Vídně s přestupem v Addis Ababě pořídíte za 14 141 Kč.  Poletíte s kvalitním Ethiopianem – sice africkou aerolinkou, není třeba se čeho bát – Ethiopian má moderní Boeingy a velmi dobrý servis. A kdy? Vyrazit tam můžete 7. května s návratem 16. května Rezervuj letenky >>

Podmínky pro cestování na Seychely

Nezapomeňte na PCR test před odletem (ne starší 72 hodin a formulář. Více na stránce Koronavirus na Seychelách.

Podmínky návratu domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Náhled letenky z Vídně na Seychely za 14 141 Kč
Na jaře z Vídně na Seychely

 


Bude se hodit

Ethiopian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)