Na Island z Prahy přímým letem během podzimu
2.8.2023

Na Island z Prahy přímým letem během podzimu

3 388

O této nabídce

Nechte se unést nádhernými a drsnými scenériemi Islandu, které vám budou připadat jak z jiného světa. Aerolinka Play nabízí zpáteční letenky na Island z Prahy, jejichž cena začíná na 3 388 Kč. Jedná se o přímé lety a cílovou destinací pro vás bude hlavní město Reykjavík (KEF). Nejlevněji vychází termín s odletem 28. září a návratem 8. října, mnoho termínů za skvělou cenu ulovíte po celé září a říjen. Neváhejte a zaleťte si na sever za dechberoucí přírodou a polární září.

V ceně letenky u aerolinky Play máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 42 × 32 × 25 cm. Větší zavazadlo o rozměrech 56 × 45 × 25 cm si zakoupíte s priority boardingem od 825 Kč a odbavené zavazadlo do 20 kg vás vyjde na příplatek začínající na 961 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Drsná příroda, která vám vyrazí dech

Po tomhle výletě nejspíš skončíte s nachlazením a pořádnými puchýři na nohou, a stejně nebudete litovat. Ty živelné islandské sopky, majestátní vodopády a dechberoucí měsíční krajina prostě navždy zůstanou ve vašich srdcích. Půjčte si v Reykjavíku auto a objeďte ostrov celý dokola, zdolejte třeba ledovec Skaftafellsjökull nebo se vydejte za dobrodružstvím do Duhových hor. A až přijde čas na zaslouženou termální lázeň, smočte svá znavená těla v “profláklé” Modré laguně anebo dejte přednost jednomu z utajených horkých jezírek rozesetých po nespoutané islandské krajině.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zcela jistě se vám bude hodit půjčené auto. Perfektní auto pro vaši dovolenou na Islandu si zarezervujte přes naši autopůjčovnu. Na týden vás menší auto vyjde od 7 862 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Island

Cesty na Island jsou zcela bez omezení, nemusíte mít očkování, test ani formulář. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Islandu“.

Náhled letenky z Prahy do Reykjavíku za 3 388 Kč
Na Island z Prahy přímým letem během podzimu

Bude se hodit

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Praha (PRG)

Play

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)