Na dvoudenní otočku do Stockholmu – z Wroclawi
2.6.2022

Na dvoudenní otočku do Stockholmu – z Wroclawi

259

O této nabídce

Pokud pocházíte ze severních či východní Čech anebo vám zkrátka nedělá problém odlétat z polské Wroclawi, můžete si zpestřit nadcházející červnové víkendy krátkým výletem do švédské metropole. Zpáteční letenky z Wroclawi do Stockholmu (na hlavní letiště Arlanda) ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za skvělou cenu 259 Kč (např. v termínu 24. – 25. 6.). Jako ideální pro krátký víkendový výlet se jeví kombinace pátečního časně odpoledního odletu a návratu v sobotu večer. Pokud ale nelpíte na dvoudenní otočce, nabídne se vám daleko bohatší výběr termínů. Linka je totiž dopravcem obsluhována hned 4× týdně (pondělí, středa, pátek, sobota).

Podmínky pro cestování

Cesta do Švédska

Cestování do Švédska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní informace, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Švédsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na otočku do Stockholmu

“Město na tisíci ostrovech” protkané sítí vodních kanálů si vás hned získá. Na chvíli zpomalte a vychutnejte si tu všudypřítomnou zeleň, čistotu a pohostinnost vřelých Švédů. V historickém centru najdete majestátní královský palác a na ostrově Djurgården zase nejstarší skanzen světa. Stockholm je mekkou designu a za uměleckými poklady nemusíte chodit daleko. Téměř stovka podzemních stanic  metra je totiž vyzdobena sochami, malbami, mozaikami a reliéfy několika desítek umělců, například stanicí Kungsträdgården se táhne od podlahy až po strop obří šachovnice a ve výklencích pak stojí sochy jak z antického Řecka.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Wroclawi do Stockholmu za 259 Kč

Na dvoudenní otočku do Stockholmu – z Wroclawi


Bude se hodit

Letiště Vratislav (WRO)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)