Na červencové víkendy do chorvatského Záhřebu
12.6.2022

Na červencové víkendy do chorvatského Záhřebu

666

O této nabídce

Pěkný víkendový výlet v první polovině letních prázdnin si můžete naplánovat díky akční nabídce letenek nízkonákladového dopravce Ryanair. V jeho rezervačním systému dnes ulovíte zpáteční letenky z Bratislavy do Záhřebu za doslova ďábelskou cenu 666 Kč. Odlety chorvatské metropole jsou naplánovány na páteční večer a návraty na nedělní odpoledne. Pokud tedy nemáte bratislavské letiště M. R. Štefánika výrazně z ruky, nebudete potřebovat ani jeden den dovolené.

Letenky lze dokonce ulovit za ještě nižší cenu á 395 Kč, a to na delší pobyt (např. v termínu od 6. do 13. července). Linka je operována 3× týdně – vždy ve středu, pátek a neděli.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Cestování do Chorvatska je už „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy do Záhřebu za 666 Kč

Na červencové víkendy do chorvatského Záhřebu


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)