Mongolsko: přímé lety z Frankfurtu do Ulánbátaru po celý rok
14.11.2022

Mongolsko: přímé lety z Frankfurtu do Ulánbátaru po celý rok

15 922

O této nabídce

Akční letenky do Mongolska se neobjevují každý den! Tím spíše, že po pandemii nemoci „COVID-19“ a nemožnosti cestovat přes Čínu (odpadla varianta dříve nejlevnějších letů operovaných aerolinkou Air China) vyskočila jejich průměrná cena ze střední Evropy k téměř 30 tisícům Kč. Aktuálně je ovšem možné využít promo nabídku mongolské národní aerolinky MIAT, která provozuje přímé lety mezi německým Frankfurtem a Ulánbátarem. V tarifu „Super Promo“ ulovíte zpáteční letenky do Mongolska na přímých letech od 15 922 Kč! Všechny letenky v nabídce dopravce navíc obsahují odbavené zavazadlo! Nejvíce termínů je dostupných na jaře a zejména v létě příštího roku (vč. letních prázdnin) – viz naše kalendáře níže.

Nejlevnější letenky do Mongolska jsou dostupné na konci letošního roku. Ceny zpátečních letenek v hlavní sezoně, tj. od dubna do září 2023, se pohybují kolem 17-18 tisíc Kč.  To je ale stále cca 40% sleva oproti běžné nabídce letů ze střední Evropy (nejčastěji s Korean Air / Asianou přes Soul nebo s Turkish Airlines přes Istanbul).

Podívejte se do našeho průvodce na bližší představení aerolinky MIAT Mongolian Airlines.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mongolska

Cestování do Mongolska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Nezapomeňte ale na zařízení turistického víza! Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mongolsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za dobrodružstvím do Mongolska

Dunění koňských kopyt, vůně rozkvetlých luk, vítr ve vlasech. Mongolsko patří mezi země s nejnižší hustotou zalidnění vůbec, a tak se tu celé dny, týdny i měsíce můžete potulovat přírodou, lidskou rukou neporušenou, sami. Po cestě jen čas od času potkáte divoké jaky, koně Převalského, kočovníky se stády velbloudů, ovcí a skotu. Buďte přátelští, mluvte s nimi, o zdejší krajině toho ví víc, než kdokoliv jiný. Složte hlavu v jurtě anebo pod širákem, pod milionem hvězd. Jděte skrze údolí Orchon, k hřebenům Altaje, jako perlu na konec si nechejte proslulou poušť Gobi a její zpívající duny Chongoryn Els, zpívající, když se do nich opře vítr.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Frankfurtu do Ulánbátaru za 15 922 Kč

Mongolsko: přímé lety z Frankfurtu do Ulánbátaru po celý rok


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

MIAT Mongolian Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)