Mikronésie: Guam i Saipan z Prahy
12.8.2020

Mikronésie: Guam i Saipan z Prahy

od 14 469

O této nabídce

Exotickou dovolenou v daleké Mikronésii si můžete dopřát díky aktuální nabídce prémiové letecké společnosti Qatar Airways. Ta nabízí zpáteční letenky z Prahy na souostroví Mariany, konkrétně na ostrovy Saipan a Guam, za atraktivní ceny. Na prvně zmiňovaný Saipan si zaletíte za 14 469 Kč (kombinace Qatarců a aerolinky Asiana), zatímco letenky na jižněji ležící Guam vyjdou na 15 381 Kč (kombinace Qatarců a aerolinky Japan Airlines). Termíny, od ledna do června 2021, v obou případech vybírejte jednoduše z našich kalendářů níže. Tak vzhůru za zážitky do Mikronésie.

Proč se vydat na Guam?

Kdo by přece nechtěl relaxovat uprostřed Pacifického oceánu na krásných plážích pokrytých bílým pískem a koupat se v okolních průzračných vodách, které toho tolik nabízejí a v nichž si doporučujeme také zašnorchlovat, neb sopečný Guam je obklopen korálovými útesy a plošinami. Komu by šnorchlovačka byla málo, ten dá přednost potápění.  Na ostrově si můžete také zahrát golf na několika hřištích nebo navštívit muzeum Tichomořských válek. To mapuje především důležitou bitvu Druhé světové války, která se strhla mezi USA a Japonskem právě o tento ostrov.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Mnoho nabídek ubytka hledejte tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB. S rezervacemi ubytování bychom však čekali, než se přiblíží termín vašeho výletu, neboť situace v cestovním ruchu může být ještě proměnlivá. Případně rezervujte taková bydla, která umožňují bezplatné storno. 

Víza

Vzhledem k tomu, že ostrov Guam i Saipan jsou součástí Spojených států amerických bude nutné si obstarat elektronickou registraci ESTA. To však hravě zmáknete za pár minut na těchto stránkách. Poplatek za její vystavení činí 14 USD.

Náhled letenky z Prahy na Saipan za 14 469 Kč

Mikronésie: Guam i Saipan z Prahy

Náhled letenky z Prahy na Guam za 15 381 Kč

Mikronésie: Guam i Saipan z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Dauhá (DOH)

Letiště Praha (PRG)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)