Mexiko: z Berlína do Cancúnu v hlavní sezoně
26.5.2022

Mexiko: z Berlína do Cancúnu v hlavní sezoně

9 860

O této nabídce

Atraktivní first-minute letenky do Mexika nahrála do svého rezervačního systému nizozemská letecká společnost KLM. Naplánujte si výlet na zimní měsíce již nyní a věřte, že nebudete litovat. Zpáteční letenky z Berlína do Cancúnu pořídíte za suprovou cenu 9 860 Kč! Nejenže si jedná o hlavní sezonu na poloostrově Yucatán, ale KLM pohodlná a rychlá bude také cesta na křídlech KLM, která slibuje jeden (svižný) přestup v Amsterdamu v obou směrech. Termíny jsou dostupné během naší zimy (od ledna do března 2023), což přímo velí k úprku někam do teplých krajin.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika

Za účelem cesty do Mexika není nutná žádná speciální byrokracie.

Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mexiku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Cancúnu a na Yucatán

Yucatán je mexický poloostrov, někdejší centrum Mayské civilizace. Vydejte se po jejích stopách, prozkoumejte temně zelené pralesy a v nich skrytý Palenque, tajemný Chichén Itzá, místo, kde vznikaly legendy o bozích, o krvavých obětech, o zrodu a konci světa. Mezi stromy v oblasti Lacanjá můžete potkat přímé potomky velkých Mayů. Povečeřte s nimi u ohně a naslouchejte jejich příběhům. Navštivte bílou Méridu, srdce Yucatánu. Vydejte své tělo paprskům slunce na nekonečných plážích Mayské riviéry. Krásy Cancúnu, Playa del Carmen i ostrova Conzumel vás naprosto polapí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Cancúnu za 9 860 Kč

Mexiko: z Berlína do Cancúnu v hlavní sezoně


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)