Mexiko: z Berlína a Mnichova do Ciudad de México
26.5.2023

Mexiko: z Berlína a Mnichova do Ciudad de México

10 205

O této nabídce

V nabídce španělského dopravce Iberia aktuálně pořídíte zpáteční letenky do největší středoamerické země, Mexika, za parádní ceny! Odlétat můžete z Berlína (BER) nebo Mnichova (MUC) a vaší cílovou destinací se stane hlavní město země, Ciudad de México. Zpáteční letenky z blízkých německých letišť do Mexika pořídíte od 10 205 Kč na mnoho termínů během zimní sezony 2024. Přehled dostupných termínů tradičně naleznete shrnutý v našich kalendářích níže. Základní tarif „Basic“ zahrnuje přepravu klasického příručního zavazadla. V obou směrech vás čeká jeden přestup v Madridu.

Ciudad de México jako vstupní brána do země

Hlavní město Mexika, španělsky Ciudad de México, leží v údolí obklopeném do nebe čnícími horami. Bylo vystavěno španělskými conquistadory na zasypaných ruinách Tenochtitlánu, hlavního města Aztécké říše. Toto místo bylo vyvoleno bohy, kteří Aztékům seslali znamení v podobě orla sedícího na kaktusu s hadem v zobáku. Namísto starodávných ruin se tam teď tyčí vysoké mrakodrapy, kostely a katedrály, i tak je ale město úchvatné, plné jedinečné kultury a historie. Ulice lemuje barevná architektura, nepřeberná řada muzeí, divadel a galerií. Navštivte La Casa Azul, modrý dům výstřední umělkyně Fridy Kahlo. Pod širým nebem se ztraťte na tržnicích, jimiž se line vábná vůně šťavnatých fajitas, quesadillas s táhnoucím se rozpečeným sýrem, slaďoučké kukuřice a empanadas plněných masem. ¡Qué sabroso!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika

Za účelem cesty do Mexika není nutná žádná speciální byrokracie. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mexiku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled letenky z Berlína do Mexico City za 10 205 Kč

Mexiko: z Berlína a Mnichova do Ciudad de México


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Mnichov (MUC)

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)