Mexiko: do Cancúnu z Vídně i přes vánoční svátky
6.10.2020

Mexiko: do Cancúnu z Vídně i přes vánoční svátky

9 708

O této nabídce

Jednou z mimoevropských zemí, kam mohou čeští cestovatelé v současné době zamířit, je Mexiko. Turisticky oblíbený poloostrov Yucatán s letovisky jako Cancún či Playa del Carmen se pomalu začíná vracet „k normálnímu životu“. Pokud vás tedy láká relax na prázdných sněhobílých pláží Karibského moře, můžete využít aktuální nabídky letenek z Vídně do Cancúnu. Španělská aerolinka Iberia nabízí zpáteční letenky z Vídně do Cancúnu za 9 708 Kč. Ty v základní ceně obsahují dokonce i odbavené zavazadlo. Konkurenční dopravce z aliance Sky Team, francouzská aerolinka Air France, má v nabídce taktéž letenky z Vídně do Cancúnu, a to za cenu 10 092 Kč. Výhodou je pouze jeden přestup v obou směrech, nevýhodou pak zavazadlový limit tarifu (pouze příruční zavazadla). Velmi zajímavě s Air France vychází letenky ve „vánočním termínu“ od 17. do 31. prosince, jejichž cena je oproti standardu v podobném termínu poloviční. PS: Cestou do Mexika (ve vánočním termínu) se nevyhnete delšímu stopoveru v Paříži, kde budete muset nocovat.

Mexiko je pro cestovatele otevřeno již nyní. Před cestou stačí vyplnit tento zdravotnický formulář + se musíte prokázat potvrzením o ubytování. Po návratu do České republiky vás dle současných podmínek čeká povinný test na COVID-19, nebo karanténa.

Letenky od Iberie navíc umožňují provést případnou první termínovou změnu v cestovním itineráři bez poplatku za změnu (musí být provedena max. 15 dní plánovaným odletem a nové lety musí být proletěny do 31. června 2021).

Cancún

Cancún je jinou tváří Mexika. Daleko od stinné stránky téhle barevné země dává na odiv své sněhově bílé pláže, tyrkysové moře a dechberoucí podvodní svět. Luxusní hotelové resorty hýčkají své hosty, pulzující noční život utichá až se svítáním. Slunce opaluje vystavená těla do čokoládových odstínů a na obzoru se se míhají hřbetní ploutve delfínů. Pod hladinou kontrastují a zároveň se doplňují zdobné korály a umění v podobě stovek soch, stačí se potopit a poddat se té kráse. Vnitrozemí je poseto nádhernými cenoty, mexickými klenoty, krasovými jeskyněmi zatopenými průzračnou vodou. Pronikající paprsky slunce v nich vytváří tajemnou atmosféru, koupel v nich vás okouzlí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla:
    • Iberia: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příruční
    • Air France: 2 příruční zavazadla (55 × 35 × 25 cm & 40 × 30 × 15 cm); dohromady max. 12 kg
  • Dostupnost: prosinec 2020 – duben 2021
  • Termíny:

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB. Vzhledem k dostupným termínům však s  potenciální rezervací bydla ještě nějaký týden vyčkejte a sledujte vývoj epidemiologické situace. Případně později bookujte ubytování nabízející bezplatnou možnost změny či zrušení rezervace.

Autopůjčovna

Projeďte celý poloostrov Yucatán po vlastní ose s půjčenou károu. Širokou nabídku osvědčených světových půjčoven hledejte v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Vídně do Cancúnu za 9 708 Kč

Mexiko: do Cancúnu z Vídně i přes vánoční svátky

Náhled letenky z Vídně do Cancúnu přes vánoční svátky za 10 092 Kč

Mexiko: do Cancúnu z Vídně i přes vánoční svátky


Bude se hodit

Letiště Madrid (MAD)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Vídeň (VIE)

Air France

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)