Mexiko: Cancún z Vídně vč. odbavených zavazadel
23.11.2020

Mexiko: Cancún z Vídně vč. odbavených zavazadel

12 997

O této nabídce

Mexiko své hranice turistům již dávno otevřelo a po přijíždějících nepožaduje ani negativní test. Když k této skutečnosti přidáme aktuální lákavou nabídku letenek z Vídně do letoviska Cancún ležícího na poloostrově Yucatán, máme rázem tip na dovolenou jako z partesu. Zpáteční letenky do Cancúnu servírované Turkish Airlines pořídíte za 12 997 Kč, a to na mnoho termínů od prosince 2020 (s odletem takřka záhy) až do dubna 2021. Všechny dostupné termíny naleznete přehledně sesumírované v našem kalendáři. Základní tarif u „Turků“ obsahuje dokonce dvě odbavená zavazadla s celkovým limitem 46 kg, takže ani balení na dovolenou nebude problémem.

Cestovní podmínky

Pro vstup na území Mexika je nutné se prokázat potvrzením o rezervaci ubytování a vyplnit online vstupní formulář. Negativní test na COVID-19 není vyžadován. Aktuální informace k cestám do Mexika sledujte na webu MZV ČR a Velvyslanectví Mexika v Praze. Po návratu do České republiky se dle současných podmínek musíte podrobit testu na COVID-19 a jeho negativní výsledek do 5 dní od příjezdu prezentovat příslušné krajské hygienické stanici.

Tranzit na letiště / z letiště ve Vídni je stále povolený, absolvovat byste ho ovšem měli bez zastávky. Taktéž byste měli vyplnit tento tranzitní formulář.

Cancún a okolí

Cancún je jinou tváří Mexika. Daleko od stinné stránky téhle barevné země dává na odiv své sněhově bílé pláže, tyrkysové moře a dechberoucí podvodní svět. Luxusní hotelové resorty hýčkají své hosty, pulzující noční život utichá až se svítáním. Slunce opaluje vystavená těla do čokoládových odstínů a na obzoru se se míhají hřbetní ploutve delfínů. Pod hladinou kontrastují a zároveň se doplňují zdobné korály a umění v podobě stovek soch, stačí se potopit a poddat se té kráse. Vnitrozemí je poseto nádhernými cenoty, mexickými klenoty, krasovými jeskyněmi zatopenými průzračnou vodou. Pronikající paprsky slunce v nich vytváří tajemnou atmosféru, koupel v nich vás okouzlí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo + 2 ks odbavených zavazadel á 23 kg/ks; dohromady 46 kg k odbavení
  • Dostupnost: prosinec 2020 – duben 2021
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Širokou nabídku ubytování nejen v Cancúnu naleznete tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB. Vzhledem k současné situaci v cestovním ruchu ale určitě doporučujeme rezervovat ubytování s bezplatnou možností jeho zrušení.

Autopůjčovna

Projeďte celý poloostrov Yucatán po vlastní ose s půjčenou károu. Širokou nabídku osvědčených světových půjčoven hledejte v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Vídně do Cancúnu za 12 997 Kč

Mexiko: Cancún z Vídně vč. odbavených zavazadel


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)