Malta z Vídně o letních prázdninách
1.6.2020

Malta z Vídně o letních prázdninách

940

O této nabídce

Další potěšující zpráva včera přiletěla z Malty. Tamější premiér Robert Abela prohlásil, že ostrov ležící ve Středozemním moři otevře své hranice pro turisty z vybraných zemí již 1. července. Do okruhu vybraných „bezpečných zemí“, odkud bude příjezd turistů povolen, spadá kromě České republiky i Slovensko či Rakousko (dále pak Izrael, Lotyšsko, Litva, Lucembursko a Srbsko). Této skutečnosti můžete díky nabídce Wizz Airu využít již záhy. Maďarský nízkonákladový dopravce nabízí zpáteční letenky na ostrov Malta z Vídně od 940 Kč (termín v druhém červencovém týdnu). Několik dalších termínových kombinací v hlavní sezoně (červenec – září) pak pořídíte za stále krásné ceny pohybující se kolem tisícikoruny. Jak je u Wizz Airu již tradicí, nejlevnější ceny jsou dostupné pro členy věrnostního programu Wizz Air Discount Club (ostatní si nepatrně připlatí).

Proč Malta?

Nejmenší stát EU, který má navíc nejméně sladké vody na světě! A přece vás souostroví Malta osprchuje ohromnými zážitky od hlavy až k patě. Když se ocitnete v některé z dominant starobylé Valletty – hlavního města – Katedrále sv. Jana, pojmenovaná po Janu Křtiteli, či paláci Velmistra, nebo odplujete na fantastické pláže ostrova Gozo oblévané tyrkysovým mořem či vstoupíte do jeskyně Kalypso na ostrově Comino, v níž Homér sepisoval Odysseu. Stejně jako když se propadnete do historie návštěvou Hal Saflieni Hypogeum – nejúžasnějšího archeologického naleziště světa nebo navštívíte spící město Mdina, obývané už 4000 let. Samá překvapení na pár km2, taková je Malta!

 • Rezervujte: přímo přes  stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost:
 • Příkladové termíny:
  • 7. – 11. 7. za 940 Kč
  • 14. – 25. 7. za 1 343 Kč
  • 28. 7. – 1. 8. za 1 208 Kč
  • 8. – 15. 9. za 1 075 Kč
  • 12. – 19. 9. za 1 007 Kč
  • 19. – 22. 9. za 1 075 Kč

Ubytování

Budete-li na ostrově disponovat vlastním auťákem, pak si bez obav bookněte tento dobře hodnocený apartmán Aurora na severu ostrova za 418 Kč/os./noc. Větší komfort a servis vám pak nabídne tento čtyřhvězdičkový hotel Labranda Riviera za 704 Kč/os./noc včetně snídaně. Nabídku dalších ubytovacích zařízení hledejte tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Kdo by nerad strávil čas jen na pláži či v urbánní oblasti na severovýchodě ostrova, tak jistě ocení možnost prozkoumat celý ostrov za pomoci vlastní káry. Díky ní projedete celou Maltu za pár dní. Tak se zkuste podívat do naší autopůjčovny!

Náhled letenky z Vídně na Maltu za 940 Kč

Malta z Vídně o letních prázdninách

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)