Mallorca z Vídně a Norimberku na otočku přes státní svátky
1.7.2022

Mallorca z Vídně a Norimberku na otočku přes státní svátky

1 415

O této nabídce

Nevíte jak využít státní svátky v příštím týdnu? Zaleťte si na otočku na španělský ostrov Mallorca. Dle svých preferencí můžete odlétat z Vídně nebo Norimberku v úterý 5. července (Den slovanských věrozvěstů). Čas odletu je pouze na vás, neboť Ryanair z obou měst vypravuje hned několik letů denně. Návrat je potom o den později, tj. 6. července (Den upálení mistra Jana Husa) opět do Vídně nebo Norimberku. Dopravce sice analogicky létá několikrát denně, ale doporučujeme využít až večerního návratu.

A kolik tento výlet vyjde? Zpáteční letenky z Vídně na Mallorcu pořídíte v rezervačním systému aerolinky za skvělou cenu 1 415 Kč! V případě letů z Norimberku se cena liší jen o pár stovek. Vzhledem k cenám ostatních letenek na začátku července a také faktu, že nepotřebujete ani jeden den dovolené, je to naprosto skvělá možnost, jak si užít státní svátky u moře! Tak neváhejte, ať vám levné letenky neuletí…

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska (vč. Baleárských ostrovů) je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Mallorcu za 1 415 Kč

Mallorca z Vídně a Norimberku na otočku přes státní svátky


Bude se hodit

Letiště Norimberk (NUE)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)