Mallorca z Prahy v závěru srpna či v září
3.8.2020

Mallorca z Prahy v závěru srpna či v září

1 262

O této nabídce

Ještě jste letos nebyli u moře? Tak to jednoduše změňte! Letenky do přímořských destinací nejen ve Středomoří jsou během letošního léta k mání za nezvykle nízké ceny. A to dokonce i na odletech z pražského Letiště Václava Havla, což v letech minulých vůbec nebývalo zvykem. Vyberte si za svou cílovou destinaci například největší z Baleárských ostrovů – Mallorcu. Na ostrov Mallorca se můžete vydat přímým letem z Prahy již za 1 262 Kč. Termíny, jejichž ceny se pohybují do dvou tisícovek, naleznete v rezervačním systému aerolinky Ryanair v druhé polovině srpna, v září a alternativně i během října. Tak se neseďte doma a vyrazte za slunečními paprsky a plážemi na Mallorcu.

Kromě irského nízkonákladového dopravce nabízí letenky na na ostrov Mallorca z Prahy i tuzemský dopravce Smartwings. Ceny těchto letenek se však pohybují kolem 4 tisíc Kč. Ostatně na dostupné termíny a ceny se podívejte v tomto kalendáři.

Co čekat od Mallorcy?

Mallorca je španělskou perlou na mapě odpočinkových destinací. Zlaté písky pozvolně klesající do tyrkysových vod Středozemního moře a pláže stíněné listy palem vás na chvilku přenesou do tropického ráje. Aquaparky plné prudkých skluzavek a zakroucených tobogánů se postarají o zábavu dětí i dospělých a noční kluby vás rozhoupou v rytmech vášně. Vydejte se také za památkami anebo v Palmě sedněte do historického vláčku směr půvabné městečko Sóller, trasa vede přes nesčetně mostů a tunelů pohořím a výhledy jsou opravdu romantické.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 21. – 26. 8. za 1 717 Kč
  • 23. – 29. 8. za 1 521 Kč
  • 28. – 31. 8. za 1 590 Kč (pátek–pondělí)
  • 1. – 6. 9. za 1 386 Kč
  • 11. – 14. 9. za 1 335 Kč (pátek–pondělí)
  • 15. – 20. 9. za 1 262 Kč
  • a mnoho dalších…

Ubytování

Širokou nabídku ubytovacích kapacit na Mallorce hledejte tradičně na Bookingu, Hotels či AirBnB. Nám do oka padl například tento čtyřhvězdový Universal Hotel Lido Park přímo u pláže za 1 390 Kč/os./noc se snídaní v ceně. Levnější variantou bydla bude tento Hostal Atlanta za 620 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Na Mallorce si rozhodně vypůjčte vlastní auto. Nejen, že s ním prozkoumáte i odlehlejší kouty ostrova, ale získáte také časovou flexibilitu, díky níž vytěžíte ze své dovolené úplné maximum. Přehled těch nejlepších nabídek aut naleznete tradičně u nás v autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy na Mallorcu za 1 262 Kč

Mallorca z Prahy v závěru srpna či v září


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)