Mallorca z Prahy v říjnových termínech
5.10.2020

Mallorca z Prahy v říjnových termínech

703

O této nabídce

Využijte páteční aktualizace „červeného seznamu“ Ministerstva zdravotnictví, z něhož byly počínaje dnešním dnem vyňaty Baleárské a Kanárské ostrovy. Při návratu z těchto ostrovů do České republiky již není nutné podstoupit test na COVID-19 ani  nastoupit do karantény. V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Prahy na ostrov Mallorca na celý říjen za velmi příjemné ceny. Nejlevnější letenky z Prahy na Mallorcu pořídíte za 703 Kč a odlet je naplánován přesně za týden. Linka bude v provozu až do závěru října s rotací 2 letů týdně (pondělí a pátek).

Ryanair prodloužil období, během něhož neúčtuje poplatek za změnu letenky, i na říjen a listopad. V případě jakýchkoliv cestovních komplikací, tak můžete letenku (až 7 dní před odletem) zdarma změnit – termín (až do března 2021) i destinaci. Doplácet budete jen případný rozdíl v ceně. Více o možnostech změn se dočtete tomto našem článku.

Mallorca mimo hlavní sezonu

Snad každý zná Mallorcu, tu letní dovolenkovou destinaci, lemovanou plážemi a zalitou sluncem, se všemi těmi luxusními resorty a koktejly na lehátku. Ovšem málokdo ví, jak tenhle ostrov Středozemního moře mění svou tvář, když prázdniny skončí a podzim, zima a jaro si předávají vladařské žezlo. Teploty spadnou, ale nikdy ne na příliš nízké, a na pobřežních promenádách se místo přehlídky plavek zdraví cyklisté s bruslaři a chodci. Vyhlídky z okolních kopců a skal se dostávají větší a větší oblibě, a jakpak by ne, vždyť jsou dechberoucí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti  Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: říjen 2020
 • Termíny:
  • 12. – 16. 10. za 703 Kč
  • 12. – 19. 10. za 1 448 Kč
  • 16. – 19. 10. za 1 769 Kč
  • 16. – 23. 10. za 1 104 Kč
  • 19. – 23. 10. za 718 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou se na Mallorce můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat a sledovat vývoj epidemiologické situace, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. My bychom si přímo v Palmě de Mallorca vybrali tento dobře hodnocený Hostal Bonany za 640 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Na Mallorce si rozhodně vypůjčte vlastní auto. Nejen, že s ním prozkoumáte i odlehlejší kouty ostrova, ale získáte také časovou flexibilitu, díky níž vytěžíte ze své dovolené úplné maximum. Přehled těch nejlepších nabídek aut naleznete tradičně u nás v autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy na Mallorcu za 703 Kč

Mallorca z Prahy v říjnových termínech


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)