Maledivy z Vídně v hlavní sezoně (návrat do Mnichova)
19.10.2022

Maledivy z Vídně v hlavní sezoně (návrat do Mnichova)

12 308

O této nabídce

Open-jaw letenky s odletem z Vídně a návratem do Mnichova od Saudie jsou letos jednou z nejlepších možností při cestách do jižní a jihovýchodní Asie. Aktuálně si díky této kombinace můžete poskládat levné letenky na Maledivy za 12 308 Kč! Termíny jsou dostupné po čas hlavní sezony od ledna do března, kdy se dovolená na Maledivách stane vítaným útěkem před středoevropskou zimou. Základní tarif navíc obsahuje odbavené zavazadlo!

Odlety jsou možné vždy v úterý a cestou na Maledivy vás čeká jeden pohodový přestup v Džiddě. Návraty potom přidají vždy na neděli a routing do Mnichova vede přes Rijád, kde vás bohužel čeká delší noční přestup (což je vlastně jediná kaňka na celé jinak skvělé akci).

Podmínky pro cestování

Cesta na Maledivy

Cestování na Maledivy je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, jedinou podmínkou zůstalo vyplnění příjezdového formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maledivách“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zimní dovolená na Maledivách

Malé divy mají Male – nejmenší hlavní město světa. Tím však výčet MALÉho končí! Zážitky, které si odsud odvezete, budou obrovské! Žádný strach o peněženku, ostrovy projedete i s batohem! Cenově nejpříznivější je Dhiffushi, součást atolu Kaafu, kde jsou pláže stejně úchvatné jako na místech dražších. Skvělé jídlo za příjemný peníz ochutnáte na Guraidhoo, kde jsou tři restaurace a těžko říct, ve které chutnají rybí speciality lépe! Kam za faunou? Na Fuvahmulah! Ten milují všichni ptáci z okolí a pod hladinou se tu prohání tolik druhů ryb, jako nikde jinde na Maledivách. A nikam nepospíchejte, poMALÉ tempo se k MALEDIVÁM hodí mnohem víc!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Maledivy a návratem do Mnichova za 12 308 Kč

Maledivy z Vídně v hlavní sezoně (návrat do Mnichova)


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)