Madeira: „Ostrov věčného jara“ z Prahy
6.2.2020

Madeira: „Ostrov věčného jara“ z Prahy

3 597

O této nabídce

Jednou z nejoblíbenějších destinací, nejen mezi českými cestovateli, poslední doby je rozhodně portugalský ostrov Madeira. „Ostrov věčného jara“, jak se Madeiře přezdívá, uhrane každého milovníka přírodních scenérií a aktivní dovolené. Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na ostrov Madeira pořídíte přímo na webu portugalského dopravce TAP, kde „visí“ vybrané listopadové termíny s krásnou cenovkou 3 597 Kč. Nicméně počet a termínová dostupnost letenek za tuto cenu je značně omezená (obrňte se trpělivostí a hledejte – ideálně kombinace od pondělí do pondělí či úterý) Inspirovat se také můžete v našem kalendáři s dalšími podzimními termíny za 5 846 Kč, což je však již relativně standardní cena.

Komu více vyhovují odlety z Vídně, ten si svoji letenky na Madeiru určitě vybere v kalendáři březnových termínů či ve výběru podzimních letenek.

Vydejte se na Madeiru, kde jsou cesty lemovány tisícem vonících a věčně kvetoucích rostlin. Kde jsou, oblévané divokým Atlantikem, pláže černější než úhel. Kde jsou, malebná městečka zkrášlovaná štětci místních umělců a hrající všemi barvami, přísně střežena vysokými horami, které vás okouzlí nádhernými vodopády i těžko prostupnými stezkami podél zavlažovacích kanálů, stejně jako koupání v přírodních bazénech uprostřed skal, či pohled prosklenou lávkou z 600 metrů vysokého útesu Cabo Girao. Nezapomeňte ochutnat čerstvé ryby, madeirské víno a fantastickou zmrzlinu. Pozorujte delfíny a velryby v oceánu, oblékněte pončo z ovčí vlny a dýchejte zhluboka, ať nasajete Madeiru na dlouhou dobu pod kůži!

  • Rezervujte: nejlevněji přímo přes web dopravce anebo jednoduše v našem vyhledávači
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla (55 x 40 x 20 cm & 8 kg) + 1 osobní věc (40 x 30 x 15 cm & 2 kg)
  • Dostupnost: jaro + podzim 2020
  • Příkladové termíny:

Ubytování

Vzhledem k faktu, že váš pobyt na Madeiře se pravděpodobně uskuteční až v poslední kvartále roku 2020, si prozatím bookněte ubytko s možností bezplatného zrušení. Doporučujeme se podívat na tento pěkný čtyhvězdový Hotel Santa Maria za 756 Kč/os./noc včetně snídaně anebo levnější možnost v podobě tohoto skromného Pensao Astoria za 381 Kč/os./noc opět se snídaní v ceně. Širokou nabídku dalšího bydla hledejte tradičně na Bookingu či AirBnB.

Autopůjčovna

Za účelem snadnějšího cestování po celém ostrově jistě oceníte vlastní káru, která vám dozajista přijde vhod. Nejenže ušetříte spoustu času na přesunech, ale veškeré cestování bude daleko pohodlnější. Mrkněte se do naší autopůjčovny  a získejte přehled o dostupných možnostech.

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 3 547 Kč

Madeira: "Ostrov věčného jara" z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)