LM zájezdy z Prahy na Madagaskar – 4* hotely s all inclusive
17.11.2022

LM zájezdy z Prahy na Madagaskar – 4* hotely s all inclusive

21 990

O této nabídce

Venku pořádná podzimní plískanice a zima za rohem. Dejte vale nepříjemnému sychravému počasí a zaleťte si odpočinout na pláže exotického ostrova Madagaskar. V nabídce cestovní kanceláře Čedok se opět objevily last minute zájezdy z Prahy, jejichž ceny spadly ke 20 tisícům Kč. Při odletu v sobotu večer si můžete vybírat z nabídky čtyř 4* hotelů se stravováním formou all inclusive – ceny LM zájezdů z Prahy na ostrov Nosy Be (severní část Madagaskaru) začínají na 21 990 Kč.

Zájezdy kromě ubytování a stravy zahrnují také dopravu na přímým letech z Prahy (lety jsou operovány Boeingem 787-9 Dreamliner italské aerolinky Neos Air), transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

Podmínky pro cestování

Cesta na Madagaskar

Madagaskar zrušil kompletní „COVID byrokracii“ pro přijíždějící cestovatele již 11. srpna. Jedinou podmínkou pro vstup je nově zlevněné turistické vízum za 10 €, o nějž zažádáte po příletu na letišti.

Více informací, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Madagaskaru“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Letový řád: 
  • 19. 11. -> Praha – Madagaskar (Nosy Be) -> 19:45 – 07:15 (+1)
  • 27. 11. -> Madagaskar (Nosy Be) – Praha -> 09:15 – 19:00
 • Hotely:
  • 4* Hotel Orangea Beach Resort za 21 990 Kč (s all inclusive)
  • 4* Palm Beach Resort and Spa za 23 990 Kč (s all inclusive)
  • 4* Vanila and Spa za 25 990 Kč (s all inclusive)
  • 4* Royal Beach Hotel za 26 490 Kč (s all inclusive)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na Madagaskar

Domov lemurů a půda baobabů čeká na spásu kdesi v Indickém oceánu. Neprostupné pralesy, zpěv pestrobarevných ptáků a kuňkání exotických žab se možná brzy promění v pouhou vzpomínku. Ale právě peníze z turismu by chudému Madagaskaru mohly pomoci postavit se zase na nohy, tak podpořte tenhle přírodní ráj a vydejte se za krásnými procházkami zvlněnou krajinou, vulkanickými masívy a posledními záblesky bohatě obydlených deštných lesů. Několikrát do roka jsou přilehlé vody poctěny návštěvou dechberoucích keporkaků a národní parky jako Tsingy de Bemaraha Strict nebo divoký Isalo vám otevřou nesmírně úchvatné výhledy do kraje tohohle jedinečného ostrova.

Náhled zájezdu z Prahy na Madagaskar za 21 990 Kč

LM zájezdy z Prahy na Madagaskar – 4* hotely s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Neos Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)