LM zájezdy na Mallorcu: z Prahy i Brna na přelomu června a července
21.6.2023

LM zájezdy na Mallorcu: z Prahy i Brna na přelomu června a července

8 490

O této nabídce

V last minute nabídce cestovní kanceláře Čedok ulovíte mj. zlevněné zájezdy na Mallorcu. Na Baleárské ostrovy se přitom můžete vypravit jak z Prahy, tak i Brna. Balíčky zájezdů na Mallorcu, jejichž ceny startují na 8 490 Kč, zahrnují týdenní pobyt ve 3* hotelu, stravování formou polopenze a samozřejmě také přepravu na přímých charterových letech (obsluhovaných aerolinkou Smartwings). V případě preference odletu z Prahy se jedná o termín s odletem v neděli, zatímco odlet z Brna připadá až na následující středu. Během týdenního turnusu navíc ušetříte i dovolenou, neboť na Mallorce strávíte oba červencové státní svátky.

Za relaxem na Mallorcu

Mallorca je španělskou perlou na mapě odpočinkových destinací. Zlaté písky pozvolně klesající do tyrkysových vod Středozemního moře a pláže stíněné listy palem vás na chvilku přenesou do tropického ráje. Aquaparky plné prudkých skluzavek a zakroucených tobogánů se postarají o zábavu dětí i dospělých a noční kluby vás rozhoupou v rytmech vášně. Vydejte se také za památkami anebo v Palmě sedněte do historického vláčku směr půvabné městečko Sóller, trasa vede přes nesčetně mostů a tunelů pohořím a výhledy jsou opravdu romantické.

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Hotel:
  • 3* Hotel Bellevue Belsana za 8 490 Kč (polopenze)
   • 25. 6. -> Praha – Palma Mallorca -> 18:30 – 21:00
   • 2. 7. -> Palma Mallorca – Praha -> 21:50 – 23:59
  • 3* Hotel Bellevue Belsana za 9 990 Kč (polopenze)
   • 28. 6. -> Brno – Palma Mallorca -> 19:15 – 21:50
   • 6. 7. -> Palma Mallorca – Brno -> 22:40 – 01:15 (+1)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled zájezdu z Prahy na Mallorcu za 8 490 Kč

LM zájezdy na Mallorcu: z Prahy i Brna na přelomu června a července


Bude se hodit

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)