LM zájezd z Prahy do Senegalu: 4* hotel s all inclusive
5.12.2022

LM zájezd z Prahy do Senegalu: 4* hotel s all inclusive

19 990

O této nabídce

Utéct sychravému prosinci a všudypřítomným vánočním večírkům můžete již zítra! Využijte last-minute nabídku cestovní kanceláře Exim Tours, která nabízí LM zájezd z Prahy do západoafrického Senagalu za velmi hezkou cenu! Týdenní pobyt ve 4* Hotelu Royal Horizons Baobab se stravováním formou all inslucive pořídíte za 19 990 Kč. Poletíte charterovým letem na křídlech Smartwings. Nezapomeňte však, že odlet je již zítra dopoledne, takže žádné dlouhé přemýšlení.

Podmínky pro cestování

Cesta do Senegalu

Cestování do Senegalu je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Senegalu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přes tento vyhledavač zájezdů
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasický příručák á 5 kg
  • Letový řád:
    • 6. 12. -> Praha – Dakar -> 10:55 – 17:00
    • 13. 12. -> Dakar – Praha -> 17:50 – 03:45 (+1)
  • Hotely:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na dovolenou do Senegalu

Možná ani netušíte, kde se Senegal nachází, po přečtení tohoto odstavce budete mít neutuchající touhu se tam ihned podívat. Senegal býval označován za Paříž západní Afriky, snad pro svou nedbalou eleganci, zajisté pro minulost spjatou s Francií. Mísí v sobě nesmírně vřelé lidi, nekonečné pláže jak z pohlednic a nespoutanou africkou divočinu. Když se projdete za úsvitu jemným pískem na Petite Côte a po kotníky v Atlantském oceánu, nepotkáte ani jedinou duši. Jen vy a probouzející se slunce. Krajinu korunují stovky let staré baobaby, v jejich listoví hnízdí exotické ptactvo, v deltách řek potkáte dokonce pelikány. Vydáte-li se až na východ země, stanete na území hrochů, buvolů a lvích králů. Z pohledu na ně se tají dech. Ovšem snad největším klenotem Senegalu, úchvatné země, je růžové jezero Lac Rose. Kdo ho neviděl, neuvěří jeho kráse.

Náhled zájezdu z Prahy do Senegalu za 19 990 Kč/os.

LM zájezd z Prahy do Senegalu: 4* hotel s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)