LM zájezd z Brna na Mallorcu přes červencové státní svátky
26.6.2023

LM zájezd z Brna na Mallorcu přes červencové státní svátky

7 490

O této nabídce

Nemáte plány na červencové státní svátky? Vyrazte z Brna na Mallorcu! V nabídce last minute zájezdů cestovní kanceláře Čedok se dnes objevil zlevněný balíček obsahující týdenní pobyt na Mallorce, v tříhvězdičkovém hotelu Bellevua Belsana, s polopenzí za krásnou cenu 7 490 Kč! Odlet z brněnského letiště Tuřany je naplánován na středeční večer a návrat tamtéž připadá na noc ze středy na čtvrtek o týden později (reálně tak k dovolené využijete oba červencové státní svátky).

Zájezdy kromě ubytování a stravy zahrnují také dopravu na přímým letech z Brna (BRQ), operovaných aerolinkou Smartwings, transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

Odpočinek na Mallorce

Ostrov sangríi a blyštivých perel, vonící kořením a sálající žár slunce, je přehlídkou pláží i hor uprostřed Středozemního moře. Východní část Mallorky se pyšní jemňoučkým pískem pozvolna klesajícím do tyrkysových vod ideálních ke koupání, naopak na západě ostrova se k nebi tyčí vysoké kopce a obnažená skaliska vábící z prozkoumání. Celá tato úchvatná krajina je navíc kořeněná historickými skvosty, monumentálnost katedrály Panny Marie, přezdívaná La Seu, vás dostane na kolena a vyrazí dech.

  • Rezervujte: přes tento vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
  • Letový řád:
    • 28. 6. -> Brno – Palma Mallorca -> 19:15 – 21:50
    • 5. 7. -> Palma Mallorca – Brno -> 22:40 – 01:15 (+1)
  • Hotely:
    • 3* Hotel Bellevue Belsana za 7 490 Kč (polopenze)

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled zájezdu z Brna na Mallorcu za 7 490 Kč

LM zájezd z Brna na Mallorcu přes červencové státní svátky


Bude se hodit

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)