LM nabídka: přímé lety z Prahy na Madeiru
29.3.2023

LM nabídka: přímé lety z Prahy na Madeiru

3 990

O této nabídce

Vida! Nejstarší tuzemská cestovní kancelář, CK Čedok, umí i last minute letenky. Mimořádně se dnes pro prodeje dostaly samostatné zpáteční letenky z Prahy do Funchalu na portugalském ostrově Madeira za skvělou cenu 3 990 Kč. Čedok totiž doprodává kapacitu na charterovém letu, operovaném aerolinkou Smartwings, mířícím z Prahy na Madeiru. Odlet je naplánován již na tento pátek (31. března) krátce po poledni a návrat o týden později (tj. v pátek 7. dubna). V základní ceně zpáteční letenky mají všichni cestovatelé také odbavené zavazadlo s hmotnostním limitem 23 kg.

A pokud na poslední chvíli nechcete řešit ubytování, tak se rovnou podívejte na nabídku last minute zájezdů z Prahy na Madeiru. Týdenní pobyt s polopenzí ve 4* hotelu vás vyjde na 12 490 Kč/os. – cena samozřejmě obsahuje i zpáteční letenky a transfer z letiště do hotelu.

  • Rezervujte: přímo přes stránky cestovní kanceláře
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příručák
  • Termín:
    • 31. 3. – 7. 4. za 3 990 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do Portugalska (vč. ostrova Madeira) je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. 

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 3 990 Kč

LM nabídka: přímé lety z Prahy na Madeiru


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)