LM letenky z Prahy na Krétu – Chania přes červencové státní svátky
4.7.2023

LM letenky z Prahy na Krétu – Chania přes červencové státní svátky

3 990

O této nabídce

Nemáte plány na nadcházející státní svátky? Pak vyrazte do Řecka na tamější ostrov Kréta. V nabídce cestovní kanceláře Čedok máte možnost ulovit doslova last minute letenky z Prahy do Chanie (CHQ) s odletem již zítra navečer. Cena zpátečních letenek na Krétu, vč. odbaveného zavazadla, je krásných 3 990 Kč. Na místě vás čeká týdenní pobyt, návrat do České republiky je naplánován na další středu a noční hodiny. Oba přímé lety zajistí tuzemský dopravce Smartwings.

PS: Před nákupem letenek z Prahy na Krétu se podívejte také na nabídku ubytování na řeckém ostrově pro nadcházející týden.

  • Rezervujte: přímo přes stránky cestovní kanceláře
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příručák
  • Letový řád:
    • 5. 7. Praha – Chania -> 17:55 – 21:40
    • 12. 7. Chania – Praha -> 22:40 – 00:35 (+1)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Řecka

Cestování do Řecka je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Náhled letenky z Prahy na Krétu za 3 990 Kč

LM letenky z Prahy na Krétu – Chania přes červencové státní svátky


Bude se hodit

Letiště Chania (CHQ)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)