LM letenky z Frankfurtu do keňské Mombasy – přímé lety
31.1.2023

LM letenky z Frankfurtu do keňské Mombasy – přímé lety

6 080

O této nabídce

V nabídce německých cestovních kanceláří se opět objevují zajímavé last minute letenky – neboli doprodej míst v charterových letech z německého Frankfurtu. Dnes můžete ulovit levné letenky k Indickému oceánu do Keni. Zpáteční letenky z Frankfurtu do Mombasy na přímých letech aerolinky Eurowings Discover pořídíte za 6 080 Kč. Jedná se kratší dovolenou v termínu od 4. do 9. února, na místě vás čekají čtyři noci.

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Keni

Před cestou do Keni je stále nutné disponovat očkovacím certifikátem nebo negativním PCR testem. Kromě toho platí standardní povinnost vlastnit turistické vízum. Kompletní informace i užitečné odkazy (vízum online) naleznete na naší stránce „Koronavirus v Keni“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Last minute letenky do Mombasy

  • Rezervujte: přímo přes stránku německou CK
  • Zavazadla: odbavené zavazadlo á 20 kg + příruční á 8 kg
  • Dostupnost: únor 2023
  • Termíny:
    • 3. – 9. 2. za 7 581 Kč
    • 4. – 9. 2. za 6 080 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z

LM letenky z Frankfurtu do keňské Mombasy – přímé lety


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)