LM letenky na Maledivy: přímý let z německého Frankfurtu
26.11.2022

LM letenky na Maledivy: přímý let z německého Frankfurtu

6 978

O této nabídce

EDIT (26. 11. 09:30): V nabídce se objevila ještě jedna last-minute nabídka s odletem již 29. listopadu. Zpáteční letenky z Frankfurtu na Maledivy v tomto termínu vyjdou na krásných 6 978 Kč.

Německé cestovní kanceláře pokračují ve zveřejňování lákavých last minute nabídek letenek do exotiky. Dnes do prodeje byly uvolněny zpáteční letenky z Frankfurtu na Maledivy za 8 419 Kč, a to v termínu od 3. do 9. prosince 2022. Na rajském souostroví v Indickém oceánu strávíte celkem pět nocí. Jedná se o přímé charterové operované německou aerolinkou Eurowings Discover. Pokud pošilháváte po exotické dovolené v  nadcházejících dnech a zároveň nechcete kupovat balíček od cestovních kanceláří společně s ubytováním, je pro vás tato nabídka ideálním řešením.

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maledivy

Cestování na Maledivy je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, jedinou podmínkou zůstalo vyplnění příjezdového formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maledivách“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přímo přes německé CK
 • Zavazadla: odbavené zavazadlo á 20 kg + příruční á 8 kg
 • Dostupnost: listopad  & prosinec 2022
 • Termíny:
 • Maledivy za 6 978 Kč >> REZERVUJ ZDE
  • odlet: 29. 11. -> 19:20 – 09:00 (+1)
  • návrat: 9. 12. -> 10:40 – 18:25
 • Maledivy za 8  419 Kč >> REZERVUJ ZDE
   • odlet: 3. 12.  -> 19:20 – 09:00 (+1)
   • návrat: 9. 12. -> 10:40 – 18:25

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Frankfurtu na Maledivy za 6 978 Kč
LM letenky na Maledivy: přímý let z německého Frankfurtu
Náhled letenky z Frankfurtu na Maledivy za 8 419 Kč

LM letenky na Maledivy: přímý let z německého Frankfurtu


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)