LM letenky na Madeiru: přímé lety z Brna a Prahy
19.6.2023

LM letenky na Madeiru: přímé lety z Brna a Prahy

2 990

O této nabídce

Cestovní kancelář Čedok doprodává kapacity na charterových letech, které zítra odpoledne opustí Českou republiku a vypraví se s turisty na Madeiru. Flexibilní cestovatelé proto mohou ulovit last minute letenky z Prahy nebo Brna do Funchalu za krásných 2 990 Kč. Základní cena již navíc zahrnuje zapsané zavazadlo s hmotnostním limitem 23 kg. Oba lety operuje domácí letecká společnost Smartwings: z Prahy se odlétá krátce po poledni, odlet z Brna vychází na pozdní odpoledne. Návrat do České republiky je naplánován o týden později.

 • Rezervujte: přímo přes stránky cestovní kanceláře
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příručák
 • Termíny:
  • z Prahy za 2 990 Kč
   • 20. 6. Praha – Funchal -> 12:20 – 15:55
   • 27. 6. Funchal – Praha -> 16:40 – 21:55
  • z Brna za 2 990 Kč
   • 20. 6. Brno – Funchal -> 16:55 – 21:05
   • 28. 6. Funchal – Brno -> 21:55 – 04:05 (+1)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestování do Portugalska (vč. ostrova Madeira) je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Doporučujeme se mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta. 

Náhled letenky z Prahy a Brna na Madeiru za 2 990 Kč

LM letenky na Madeiru: přímé lety z Brna a Prahy


Bude se hodit

Letiště Brno (BRQ)

Letiště Madeira (FNC)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)