LM letenky na Kanárské ostrovy: přímé lety z Prahy na Tenerife
20.3.2024

LM letenky na Kanárské ostrovy: přímé lety z Prahy na Tenerife

2 990

O této nabídce

S limitovanou nabídkou last minute letenek pro nejrychlejší (resp. nejrozhodnější) cestovatele přichází cestovní kancelář Fischer. V její nabídce ulovíte zpáteční letenky z Prahy (PRG) na Tenerife (TFS) za skvělou cenu 2 990 Kč. Navíc se jedná o letenky zahrnující taktéž odbavené zavazadlo. Odlet je naplánován na páteční poledne a návrat do České republiky přesně o týden později. Na populární Kanárský ostrov vás dopraví domácí letecká společnost Smartwings.

S rozmýšlením příliš dlouho neotálejte, v nabídce CK (doprodej předem nasmlouvaných kapacit) jsou k dispozici poslední dvě letenky! Aktuální cena totožných letenek u aerolinky vychází na 15 tisíc Kč…

Veškeré informace o letišti na Tenerife (TFS), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

  • Rezervujte: přímo přes STRÁNKY CESTOVNÍ KANCELÁŘE
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příručák
  • Letový řád:
    • 22. 3. Praha – Tenerife -> 12:00 – 16:15
    • 29. 3. Tenerife – Praha -> 17:05 – 23:05

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání jakéhokoliv z Kanárských ostrovů je vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V zimních termínech můžete počítat s cenami týdenního pronájmu kolem 4–5 tisíc Kč.

Náhled letenky z Prahy na Tenerife za 2 990 Kč

LM letenky na Kanárské ostrovy: přímé lety z Prahy na Tenerife


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Tenerife Jih (TFS)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)