LM letenky na Jamajku: přímé lety z Frankfurtu
17.4.2023

LM letenky na Jamajku: přímé lety z Frankfurtu

9 511

O této nabídce

Využijte lákavé nabídky německé letecké společnosti Condor a vypravte již ve středu do Karibiku! Zpáteční last minute letenky na Jamajku pořídíte za mimořádně pěknou cenu 9 511 Kč – konkrétně se jedná o přímé lety na trase mezi Frankfurtem a Montego Bay v termínu od 19. do 26. dubna 2023. Základní tarif „Economy Light“ obsahuje přepravu příručního zavazadla (max. rozměry 40 × 30 × 10 cm) a teplé občerstvení s konzumací nealkoholických nápojů během dálkového letu. Nezapomeňte však na online check-in, neboť odbavení na letišti u letenek vystavených v tomto tarifu zpoplatněno částkou 25 €.

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo á 40 × 30 × 10 cm
  • Dostupnost: duben 2023
  • Termíny:

Podmínky pro cestování

Cesta na Jamajku

Cestování na Jamajku je už zcela bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Jamajce“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Frankfurtu do Montego Bay za 9 511 Kč

LM letenky na Jamajku: přímé lety z Frankfurtu


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Condor

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)