Litva: z Bratislavy do Kaunasu na nové lince Ryanairu
30.1.2023

Litva: z Bratislavy do Kaunasu na nové lince Ryanairu

881

O této nabídce

Lehce překvapivou novinku si pro cestovatele, kteří to nemají daleko do Bratislavy, připravila pro letní letový řád letecká společnost Ryanair. Ta v závěru března zahájí provoz na pravidelné lince ze slovenské metropole do druhého největšího litevského města, Kaunasu. Letenky můžete již nyní ulovit v rezervačním systému dopravce a nejlevnější zpáteční letenky z Bratislavy do Kaunasu vyjdou na 881 Kč. Trasa bude operována hned 3× týdně (pondělí, středa, pátek).

Podmínky pro cestování

Cesta do Litvy

Cestování do Litvy je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Litvě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč zrovna do Litvy?

Nejen Litva, ale celé Pobaltí neprávem patří k opomíjeným koutům Evropy. Ale vždyť toho mají tolik co nabídnout! Křišťálová jezera obklopená temně zelenými lesy, procházejte se kolem nebo plujte na malé loďce, oddejte se té romantice. Králem všech jezer je Galvé s půvabnými ostrůvky a hradem Trakai tyčícím se k nebi na jednom z nich. Navštivte jeho historické interiéry, muzeum, prohlédněte si jej zvenku na šlapadle. Na břehu si poté kupte u některého ze stánků kibiny, místní pirohy, zapijte je výborným litevským pivem. Kochejte se barokní architekturou města Vilnius, spočítejte kříže na posvátné Hoře křížů, nechte se omámit mystickou atmosférou tohoto místa i celé země.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy do Kaunasu za 881 Kč
Litva: z Bratislavy do Kaunasu na nové lince Ryanairu

Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)