Litva na prodloužené říjnové víkendy: z Bratislavy do Kaunasu
10.9.2023

Litva na prodloužené říjnové víkendy: z Bratislavy do Kaunasu

969

O této nabídce

Vydejte se na podzimní prodloužený víkend do neprávem turisticky opomíjené Litvy. V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky z Bratislavy (BTS) do druhého největšího města v Litvě, Kaunasu (KUN), za ceny od 969 Kč. Odlety jsou naplánovány na páteční večer, zatímco návraty na pondělí podvečer. Zkrátka ideální prodloužený víkend, na nějž vám bude stačit jeden den dovolené.

Na prodloužený víkend do Litvy

Nejen Litva, ale celé Pobaltí neprávem patří k opomíjeným koutům Evropy. Ale vždyť toho mají tolik co nabídnout! Křišťálová jezera obklopená temně zelenými lesy, procházejte se kolem nebo plujte na malé loďce, oddejte se té romantice. Králem všech jezer je Galvé s půvabnými ostrůvky a hradem Trakai tyčícím se k nebi na jednom z nich. Navštivte jeho historické interiéry, muzeum, prohlédněte si jej zvenku na šlapadle. Na břehu si poté kupte u některého ze stánků kibiny, místní pirohy, zapijte je výborným litevským pivem. Kochejte se barokní architekturou města Vilnius, spočítejte kříže na posvátné Hoře křížů, nechte se omámit mystickou atmosférou tohoto místa i celé země.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Bratislava.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Litvy

Cestování do Litvy je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Litvě“.

Náhled letenky z Bratislavy do Kaunasu za 969 Kč

Litva na prodloužené říjnové víkendy: z Bratislavy do Kaunasu


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)