Listopadové letenky z Norimberku na Lanzarote
16.8.2023

Listopadové letenky z Norimberku na Lanzarote

1 496

O této nabídce

Na několik listopadových termínů pořídíte levné letenky s cílem na Kanárských ostrovech. V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Ryanair na vás čekají zpáteční letenky z bavorského Norimberku (NUE) do Lanzarote (ACE) od 1 496 Kč. V cenovém rozmezí kolem 2 tisíc Kč je k dispozici hned několik termínů s kratší i delší dobou pobytu. Aerolinka bude na sezónní lince létat od konce října s frekvencí dvou letů týdně (čtvrtek a neděle).

Veškeré informace o letišti na Lanzarote (ACE), vč. tipů na dopravu z letiště do Arrecife nebo dalších destinací na ostrově, naleznete v našem novém průvodci.

Vzhůru na Lanzarote

Lanzarote je jeden ze sedmi Kanárských ostrovů, ale spíše než africkou půdu připomíná měsíční krajinu. Zvlněná země je poseta stovkami živelných sopek, kráterů a trhlin. Tuhle tak trochu jinou krásu nejvíce oceníte v národním parku Timanfaya, kde úplně cítíte tu energii, jak tam kdysi protékala masa žhavé lávy. Zchladit se od žáru spalujícího slunce můžete ve vodách Atlantiku, černé i bílé pláže lemují celé pobřeží. Ty nejkrásnější najdete na jihu, Playa Papagayo je jak vystřižená z pohlednice. Za návštěvu určitě stojí i malebné městečko Teguise (neplést si s turistickým resortem Costa Teguise) a o něco opuštěnější Haría. Zapomeňte na čas s uvolněnou náturou ostrovních Španělů, poobědvejte pečené brambory s tradiční omáčkou mojo rojo nebo mojo verde a zapijte to proslulým lanzarotským vínem z oblasti La Gería.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání jakéhokoliv z Kanárských ostrovů je vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V podzimních termínech můžete počítat s cenami pronájmu kolem 700 Kč / den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Norimberku na Lanzarote za 1 496 Kč

Listopadové letenky z Norimberku na Lanzarote


Bude se hodit

Letiště Lanzarote (ACE)

Letiště Norimberk (NUE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)