Levné letenky z Prahy na Madeiru v květnu a červnu
20.4.2021

Levné letenky z Prahy na Madeiru v květnu a červnu

3 342

O této nabídce

Portugalský dopravce TAP Portugal s příchodem letního letového řádu obnovil spojení Prahy a Lisabonu a toho můžete využít k naplánování cesty na Madeiru. Na tento populární portugalský ostrov se můžete za lákavé ceny vydat během května a června letošního roku. Zpáteční letenky z Prahy na Madeiru pořídíte na stránkách dopravce za 3 342 Kč – v ceně základního tarifu „Discount“ je pouze příruční zavazadlo. Pokud si vyberete vyšší tarif „Basic“, který obsahuje i odbavené zavazadlo, můžete využít aktuální promo akce aerolinky a přidat si do rezervace „sportovní vybavení“ za 26 Kč/směr.  Zpáteční letenky z Prahy na Madeiru s odbaveným zavazadlem + např. kolem, surfem nebo golfovým bagem vás vyjdou na 4 394 Kč.

Podmínky pro cestování

Vstup na Madeiru je aktuálně možný jen s negativním PCR testem na COVID-19 (ne starším 72 hodin). Buď ho můžete absolvovat ve své domovině a na letišti se pouze prokázat platným certifikátem, anebo budete bezplatně otestováni po příletu (do oznámení jeho výsledku byste se pak měli sociálně distancovat). Před cestou také nezapomeňte vyplnit tento registrační formulář. Více informací ohledně platných podmínek vstupu naleznete na turistickém webu Visit Madeira.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Madeira aktuálně spadá do oranžové kategorie zemí. Za současných okolností by vám pro zpáteční cestu stačil negativní antigenní test (ne starší 24 hodin) nebo PCR test (ne starší 72 hodin) +  vyplněný příjezdový formulář. Seznam akreditovaných laboratoří na Madeiře naleznete na této stránce.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
 • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (55 x 40 x 20 cm & 8 kg + 40 x 30 x 15 cm & 2 kg)
 • Dostupnost: květen & červen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 8. – 17. 5. za 3 342 Kč
  • 22. 5. – 2. 6. za 3 342 Kč
  • 30. 5. – 9. 6. za 3 342 Kč
  • 10. – 17. 6. za 3 342 Kč

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Madeiře se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do letních měsíců ovšem času dost…

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na Madeiře označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Analogicky jako v případě ubytování však zatím doporučujeme s rezervací auťáku posečkat. Když se termín vašeho výletu bude blížit, není nic snazšího než mrknout do naší autopůjčovny a vybrat si dle svého gusta.

Náhled letenky z Prahy na Madeiru za 3 342 Kč

Levné letenky z Prahy na Madeiru v květnu a červnu

Náhled letenky z Prahy na Madeiru s kolem za 4 394 Kč

Levné letenky z Prahy na Madeiru v květnu a červnu


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)