Levné letenky z Prahy do Barcelony s možností změny
11.3.2021

Levné letenky z Prahy do Barcelony s možností změny

943

O této nabídce

Uplynul přesně měsíc od valentýnské promoakce španělské aerolinky Vueling a je tu promoakce další. V rámci té aktuálně probíhající nabízí dopravce letenky se slevou 25 %. K jejímu získání stačí během rezervačního procesu použít kouzelný promokód „RT25“. Slevu můžete využít např. k nákupu levné letenky z Prahy do Barcelony, jejíž cena začíná na 943 Kč. Kromě katalánské metropole aerolinky se na křídlech Vuelingu můžete z Prahy vydat také do Paříže či italské Florencie.

PS: Slevový kód „RT25“ zadávejte po výběru konkrétních letů a tarifů do speciálního pole ve spodní části obrazovky.

Flexibilní letenky

V dnešní, z hlediska cestovních omezení, turbulentní době také určitě přijde vhod služba „Flex & Care“, kterou momentálně aerolinka nabízí zdarma ke všem zakoupeným letenkám. Pokud nebudete moci do Barcelony odletět nebo se vám to prostě jen nebude hodit, můžete letenky až 48 hodin před odletem zdarma zrušit. Hodnota nákupu se vám promění do letového kreditu, který můžete u letecké společnosti čerpat během příštího nákupu (na jiné trase i pro jiné cestující). Zdarma můžete změnit také termín plánované cesty (doplácet budete jen případný rozdíl v ceně letenek), a to až do 2 hodin před samotným odletem. Aerolinka umožňuje zdarma provést jednu změnu. 

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: 2 ks zavazadel
  • osobní věc (40 × 30 × 20 cm) jako příruční
  • 2. zavazadlo (55 × 40 × 20 cm a hmotnost 10 kg) – bude zdarma odbaveno na přepážce
 • Dostupnost: květen – říjen 2021
 • Promo kód: „RT25″
 • Termíny:
  • 4. – 8. 5. za 943 Kč (úterý – sobota)
  • 20. – 24. 5. za 1 119 Kč (čtvrtek – pondělí)
  • 28. – 31. 5. za 1 081 Kč (pátek – pondělí)
  • 4. – 8. 6. za 1 374 Kč (pátek – úterý)
  • 16. – 20. 7. za 1 573 Kč (pátek – úterý)

Podmínky pro cestování a situace v Barceloně

Aktuálně je nutné se při vstupu na území Španělska prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin, s výjimkou dětí mladších šesti let. Před cestou je nutné vyplnit tento zdravotnický dotazník. 

Hotely, restaurace, bary, kina a další služby jsou v Barceloně otevřené s omezenou kapacitou. Aktuální restrikce sledujte na katalánském webu GenCat.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem.  Španělsko se nyní nachází v červené kategorii, jeho pozice se ovšem do termínu vaší cesty pravděpodobně několikrát změní – doufejme, že jen k lepšímu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Barceloně se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Do potenciálního termínu vaší cesty času dost…

Náhled letenky z Prahy do Barcelony za 943 Kč

Levné letenky z Prahy do Barcelony s možností změny


Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)