Levné letenky do Panamy s KLM
11.6.2021

Levné letenky do Panamy s KLM

12887

O této nabídce

Vyrazte na konci prázdnin do zatím tolik neobjevené Panamy. My jsme tam omylem skončili na Vánoce (měli jsme být původně v Portoriku, více o tom, proč to tak dopadlo v tomto cestopise), a bylo to příjemné překvapení! Zpáteční letenku z Vídně do Panama City pořídíte za 12 877 Kč, například v termínu 31. 8. – 9. 9. Rezervuj tento příklad >> Termíny jsou dostupné až do října, nicméně dejte si pozor na počasí zejména v horách, říjen bývá nejdeštivější měsíc.

Jaké testy a papíry jsou třeba?

Cestou tam potřebujete PCR test ne starší 48 h před odletem a vyplněný formulář Visit Panama. Cestou zpět potom antigen 24 nebo PCR 72 a příjezdový formulář, a po návratu do ČR PCR test nejdříve 5. den po návratu. Více o návratu z tmavě červených zemí v našem aktualizovaném cestovatelském semaforu.

Proč jet do Panamy?

Tropický ráj porostlý neprostupnými deštnými lesy, kde se vlhkým vzduchem třepotají křehká křídla motýlů a poletují pestrobarevní papagájové za zvukové kulisy kuňkání žab a řevu divokých jaguárů. Malý kus země spojující dva kontinenty a dva oceány, obsypaný kaňkami písku, drobných ostrůvků, s kokosovými palmami a neobjevenou pláží. Podmořské akvárium zdobené korály, obývané úchvatným životem. Do toho džungle mrakodrapů, střídaná ruinami minulosti a temperamentem původních indiánských kmenů. Taková je Panama.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo 55 x 35 x 25 cm a malá taška, celkově 12 kg, 23 kg k odbavení +65 EUR/směr.
  • Dostupnost:  srpen – říjen 2021
  • Termíny: v našem kalendáři >>

Ubytování v Panamě

Po přistání si bookněte první noc v Panama City určitě předem přes booking.com, další noci si najděte ubytko přes vyhledávače a domluvte se s majiteli napřímo.
Náhled letenky za 12 887 Kč z Vídně do Panama City
Levné letenky do Panamy s KLM

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)